Рајко узвраћа ударац

// Категорије: Инфо |
Маскирани осветник узвраћа ударац!
Како истраживачки тим Пушкица сазнаје, из извора блиских ПентаФОН-у, након последњих инцидената, Рајко је прераспоређен на нову функцију координатора рада студентског клуба Фонфе. Једно од његових задужења је и набавка материјала за нормално функционисање кафића, а како је неколико студената приметило, изгледа да је он своје дужности проширио и на пуштање музике (илити изигравање DJ-a). Да ли је у питању то или неки други фактор ван домашаја утицаја студената (а и управе факултета) није нам познато. До недавно су се у пролазу поред студентског кафића могле чути песме Сергеја Ћетковића и Владе Георгиева, тек у задње време студенти време паузе између предавања могу да убијају уз опуштајуће призвуке народне музике нових гранд звезда, а и осталих "забављача".
Никако не можемо да се отргнемо утиску да се Рајко свети управи, тако што намерно омета студенте чудним звуцима и покушава да испира младе, незагађене умове субменталним порукама. Да ли је само коинциденција да се "плејлиста" у Фонфе-у променила у исто време кад је и Рајко дошао на нову позицију или не, просудите сами, а у међувремену уживајте уз мега-хит: "Отиш'о си, сарму проб'о ниси. Кад се вратиш, на сарму да свратиш."
Prodekan za tetkice :D

Објављено: 28.11.2008 13:58 - ()


0
0
Samo se vi zezajte a Rajko napreduje u karijeri! Od cuvara radijatora postao je DJ! Pa vi vidite :) Kad snimi CD i postane slavan (mada vec jeste:), onda cete svi govoriti ja sam prolazio kraj ovog coveka svaki dan, a on sada puni Arenu... :) Mada nekak oje to i prirodan pravac kretanja njegove karijere...jer klub Fonfe je na kraj sporednog izlaza... Znaci i sam Rajko je sve blize sporednom izlazu...

Објављено: 28.11.2008 10:53 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

11 + 16

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности