Рајко узвраћа ударац

// Категорије: Инфо |
Маскирани осветник узвраћа ударац!
Како истраживачки тим Пушкица сазнаје, из извора блиских ПентаФОН-у, након последњих инцидената, Рајко је прераспоређен на нову функцију координатора рада студентског клуба Фонфе. Једно од његових задужења је и набавка материјала за нормално функционисање кафића, а како је неколико студената приметило, изгледа да је он своје дужности проширио и на пуштање музике (илити изигравање DJ-a). Да ли је у питању то или неки други фактор ван домашаја утицаја студената (а и управе факултета) није нам познато. До недавно су се у пролазу поред студентског кафића могле чути песме Сергеја Ћетковића и Владе Георгиева, тек у задње време студенти време паузе између предавања могу да убијају уз опуштајуће призвуке народне музике нових гранд звезда, а и осталих "забављача".
Никако не можемо да се отргнемо утиску да се Рајко свети управи, тако што намерно омета студенте чудним звуцима и покушава да испира младе, незагађене умове субменталним порукама. Да ли је само коинциденција да се "плејлиста" у Фонфе-у променила у исто време кад је и Рајко дошао на нову позицију или не, просудите сами, а у међувремену уживајте уз мега-хит: "Отиш'о си, сарму проб'о ниси. Кад се вратиш, на сарму да свратиш."
KRETEN

Објављено: 29.11.2008 00:55 - ()


0
0
Za Fonfe ne znam, ali covek se danas ladno pojavio na raspodeli ...... valjda da sredi da mu niko ne skine rezervaciju :)

Објављено: 29.11.2008 00:39 - ()


0
0
Ma kakva muzika. Nije to autobuska stanica. Ne dolazim ja tamo da mi neko dize adrenalin s muziku. Treba tisina da bude. To ce Rajko da sredi. Ajde Rajko molim te kontrolisi malo!

Објављено: 28.11.2008 21:18 - ()


0
0
A jel si ti neka tajna sluzba sa FONa ili Rajkov ortak... Onaj covek je za Lazu a ne za akademsku instituciju??

Објављено: 28.11.2008 21:05 - ()


0
0
CEO CLANAK JE IZMISLJEN!!! RAJKO NEMA NIKAKVE VEZE SA MUZIKOM U FONFE-U. NISAM ZNAO DA VI SA PUSKICA IMATE TAKO BUJNU MASTU :bljak:

Објављено: 28.11.2008 20:48 - ()


0
0
Ne moze ti niko nista, jaci si od sudbine...

Објављено: 28.11.2008 17:28 - ()


0
0
^ Nece biti nikakvih stolica za sedenje i sankova za naslanjanje, samo radijatori po celom EXPO centru.

Објављено: 28.11.2008 14:45 - ()


0
0
novogodisnja ponuda: DJ Rale EXPO centar 31.12. cena karte u predprodaji 50E, repriza nove godine 1.1. 25E. Karte mozete nabaviti na sanku FonFe-a.

Објављено: 28.11.2008 14:08 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

4 + 5

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности