Maskirani osvetnik uzvraća udarac!Kako istraživački tim Puškica saznaje, iz izvora bliskih PentaFON-u, nakon poslednjih incidenata, Rajko je preraspoređen na novu funkciju koordinatora rada studentskog kluba Fonfe. Jedno od njegovih zaduženja je i nabavka materijala za normalno funkcionisanje kafića, a kako je nekoliko studenata primetilo, izgleda da je on svoje dužnosti proširio i na puštanje muzike (iliti izigravanje DJ-a).
Da li je u pitanju to ili neki drugi faktor van domašaja uticaja studenata (a i uprave fakulteta) nije nam poznato. Do nedavno su se u prolazu pored studentskog kafića mogle čuti pesme Sergeja Ćetkovića i Vlade Georgieva, tek u zadnje vreme studenti vreme pauze između predavanja mogu da ubijaju uz opuštajuće prizvuke narodne muzike novih grand zvezda, a i ostalih "zabavljača". Nikako ne možemo da se otrgnemo utisku da se Rajko sveti upravi, tako što namerno ometa studente čudnim zvucima i pokušava da ispira mlade, nezagađene umove submentalnim porukama. Da li je samo koincidencija da se "plejlista" u Fonfe-u promenila u isto vreme kad je i Rajko došao na novu poziciju ili ne, prosudite sami, a u međuvremenu uživajte uz mega-hit: "Otiš'o si, sarmu prob'o nisi. Kad se vratiš, na sarmu da svratiš."

Postavi komentar