Rajko uzvraća udarac

// Kategorije: Info |
Maskirani osvetnik uzvraća udarac!
Kako istraživački tim Puškica saznaje, iz izvora bliskih PentaFON-u, nakon poslednjih incidenata, Rajko je preraspoređen na novu funkciju koordinatora rada studentskog kluba Fonfe. Jedno od njegovih zaduženja je i nabavka materijala za normalno funkcionisanje kafića, a kako je nekoliko studenata primetilo, izgleda da je on svoje dužnosti proširio i na puštanje muzike (iliti izigravanje DJ-a). Da li je u pitanju to ili neki drugi faktor van domašaja uticaja studenata (a i uprave fakulteta) nije nam poznato. Do nedavno su se u prolazu pored studentskog kafića mogle čuti pesme Sergeja Ćetkovića i Vlade Georgieva, tek u zadnje vreme studenti vreme pauze između predavanja mogu da ubijaju uz opuštajuće prizvuke narodne muzike novih grand zvezda, a i ostalih "zabavljača".
Nikako ne možemo da se otrgnemo utisku da se Rajko sveti upravi, tako što namerno ometa studente čudnim zvucima i pokušava da ispira mlade, nezagađene umove submentalnim porukama. Da li je samo koincidencija da se "plejlista" u Fonfe-u promenila u isto vreme kad je i Rajko došao na novu poziciju ili ne, prosudite sami, a u međuvremenu uživajte uz mega-hit: "Otiš'o si, sarmu prob'o nisi. Kad se vratiš, na sarmu da svratiš."
:cupavi: :udri:

Objavljeno: 30.01.2009 22:53 - ()


0
0
dajte rajak i rubriku PITAJTE! jedini problem je sto covek ne zna da procita mail, MAGISTAR NA FONU! :udri:

Objavljeno: 02.12.2008 02:54 - ()


0
0
Od sledece nedelje u rubrici Pitajte Rajko - medazer tetkica i koordinator za (NE)sedenje po radijkatorima

Objavljeno: 02.12.2008 01:32 - ()


0
0
Ma to je jedna mentolchina mozga reda velichine kutije shibica !

Objavljeno: 02.12.2008 01:21 - ()


0
0
to je bilo za mene! narcisu! ja sam ulepsao dan! :ljutko:

Objavljeno: 30.11.2008 23:54 - ()


0
0
ovaj... pa hvala hvala

Objavljeno: 29.11.2008 18:25 - ()


0
0
@Za Fonfe ne znam, ali covek se danas ladno pojavio na raspodeli ...... valjda da sredi da mu niko ne skine rezervaciju :) Ulepshao si mi dan!!! :)

Objavljeno: 29.11.2008 10:56 - ()


0
0
Nemojte bit bezobrazni! da nije bilo rajka da sprecava studente da sede po radijatorima sada bi vecina imala prosirene vene na zadnjici ili ne daj boze hemoroideeee!!!! rajko hvala ti za sve ! rajko je obezbdeio Fonfeu najkvalitetniji jogurt ciji kvalitet sam kontrolise. olize poklopac na svakom pre nego sto se servira. :hvala:

Objavljeno: 29.11.2008 02:12 - ()


0
0
Muzika iz repertoara grand show-a je nesto potpuno ocekivano na fonu! I bas ide sa bojama i enterijerom, narocite nove zgrade, i citaonice! Tako da se uopste ne bi iznenadio da dodje neko iz granda da peva, npr na proslavi dana fakulteta...

Objavljeno: 29.11.2008 01:27 - ()


0
0
:udri: Jos su nam trebali narodnjaci. Ovo sve izmice kontroli. Dajte da pisemo peticiju za promenu muzike u fonfe-u inace odosmo svi u tri lepe...

Objavljeno: 29.11.2008 00:56 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

11 + 1

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti