Menadžerijada - kviz znanja

// Категорије: Инфо |

Сви заинтересовани могу да се пријаве за квиз знања на Менаџеријади 2008. Процедура квалификовања је следећа:
1. Kруг - прелиминарни тест из појединачних области, почетком априла
2. Круг - Бира се најбољи од 3-5 квалификованих тимова, почетком маја
3. Одлазак на менаџеријаду, видиш и победиш!

E moja Miro, ti mora da si prva godina. Koliko sam ja dugo na ovom fakultetu (a dugo sam), jos ni jednom nije bilo kvalifikacija za Case za menadzerijadu. Tu se uvek upada preko veze. Zato nas uvek i oderu ovi sa ekonomskog i FTN-a.

Објављено: 01.04.2008 21:14 - ()


0
0
Ok za taj kviz, a hoce li neko meni reci sta se desava sa case-om?

Објављено: 01.04.2008 13:06 - ()


0
0
Nema nikakvog prijavljivanja, bice objavljen datum vreme i mesto preliminarnog testa i samo se pojavis tog dana...

Објављено: 31.03.2008 23:20 - ()


0
0
[b][color=blue]KAKO DA SE PRIJAVIM NA TAJ KVIZ ZNANJA?!!![/color][/b] :zbun:

Објављено: 31.03.2008 04:07 - ()


0
0
Kad ce biti selekcija za takmicenje u case-u?

Објављено: 31.03.2008 01:10 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

8 + 12

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности