Прво предавање из предмета Принципи програмирања у школској 2008/2009-ој години за студенте II године биће одржано у суботу, 04.10.2008, од 12:00, у сали 015.На крају тог предавања студенти ће бити детаљно обавештени о даљем раду (предавања, лабораторијске вежбе, појединачне консултације, тестови/колоквијуми, итд.).Pomereno predavanja iz principa programiranja
Прво предавање из предмета Принципи програмирања у школској 2008/2009-ој години за студенте II године биће одржано у суботу, 04.10.2008, од 12:00, у сали 015.На крају тог предавања студенти ће бити детаљно обавештени о даљем раду (предавања, лабораторијске вежбе, појединачне консултације, тестови/колоквијуми, итд.).Opushtencija, opet vezbe nedeljom, ne mogu dechica da rade power point od nas :D
Објављено: 01.10.2008 12:11 - ()
E aj ne lupajte bezveze nego saslusajte sta ce da vam kazu, ekipa iz PPa je najbolja na drugoj akko ne i na svim godina.I uzivajte sto imate kolokvijume i laboratorijske sa KOMPJUTERIMA! Mi nismo! Poz!
Објављено: 30.09.2008 14:56 - ()
Ma odma ce da nam kazu da cemo sledece subote imati prvi kolokvijum koji je tri ipo sedamnaestine ocene i da je pritom eliminacioni...
Објављено: 29.09.2008 20:48 - ()

Постави коментар