BH Telekom против M:tela - због роминга

// Категорије: Инфо |
Сарајевски BH Telekom пријавио је бањалучки M:tel Регулаторној агенцији за комуникације (РАК) због кршења лиценце и стварања удружене доминације. Из M:tel-a одговарају да ни на који начин нису прекршили лиценцу за пружање услуга мобилне телефоније, нити било коју другу регулативу БиХ и Европске уније, већ да, напротив, "M:tel иде у сусрет препорукама ЕУ о смањењу цена роаминга".
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

12 + 12

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности