Добит Аеродрома седам милиона евра

// Категорије: Инфо |
Аеродром "Никола Тесла" саопштио је да 2007. годину завршава са оствареном добити од око седам милиона евра. У саопштењу се објашњава да је 28. децембра, у вечерњим часовима, требало да буде оборен рекорд, односно да би после 17 година београдски аеродром требало да дочека свог 2,5 милионитог путника.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

8 + 14

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности