Компанија Hyundai планира да следеће године у проширење и модернизацију производње уложи 11 билиона вона (11,72 милијарде $). Јужнокорејски произвођач аутомобила Hyundai планира да следеће године уложи 11,7 милијарде долара, што је 57 одсто више него у 2006. Према речима председника Hyundai Chung Mong Qu-a, највећа аутокомпанија у Јужној Кореји и њена филијала KIA Motors планирају заједничке инвестиције у укупној вредности од 4,5 билиона вона, од чега ће 3,5 билиона бити уложено у истраживање и развој, пренела је агенција DPA.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!

Постави коментар