Prijava ispita za januar

// Категорије: Инфо |
Пријава испита за јануарски рок је почела и трајаће до 12. јануара.
Zna li neko dali ce ispiti moci da se prijave na fakultetu i u subotu?

Објављено: 10.01.2008 23:24 - ()


0
0
sigurno ce raditi 3. 4. i 5. januara... za drugi ne znam :)

Објављено: 30.12.2007 23:14 - ()


0
0
kada radi faks za nas sa isteklim aps.stazom da prijavimo...?

Објављено: 30.12.2007 21:36 - ()


0
0
:((

Објављено: 30.12.2007 18:38 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

12 + 14

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности