Kraj epiloga
Svi studenti prve i druge godine koji su za junski ispitni rok prijavili više od jednog ispita iz zimskog semestra su obavezni da u ponedeljak ili utorak, od 11 do 13 časova, dođu do studentske službe radi regulisanja prijave ispita. Ukoliko se ne pojave, neće im se prihvatiti ni jedna prijava za dotične ispite.
Svi studenti prve i druge godine koji su za junski ispitni rok prijavili više od jednog ispita iz zimskog semestra su obavezni da u ponedeljak ili utorak, od 11 do 13 časova, dođu do studentske službe radi regulisanja prijave ispita. Ukoliko se ne pojave, neće im se prihvatiti ni jedna prijava za dotične ispite.

Postavi komentar