Regulisanje prijavljenih ispita iz zimskog semestra

// Категорије: Инфо |
Крај епилога
Сви студенти прве и друге године који су за јунски испитни рок пријавили више од једног испита из зимског семестра су обавезни да у понедељак или уторак, од 11 до 13 часова, дођу до студентске службе ради регулисања пријаве испита. Уколико се не појаве, неће им се прихватити ни једна пријава за дотичне испите.
To bre ! Ne moram da se cimam ujutru !

Објављено: 03.06.2008 06:15 - ()


0
0
Da ne bude vise tripovanja i zabune danas sam pitao na salteru i rekla mi je zena da to vazi za prvu godinu i drugu(prvi put) a za sve generacije koje su upisale pre skolske 2006/07 vaze stara pravila po clanu 170 AJ UZDRAVLJE!

Објављено: 03.06.2008 05:59 - ()


0
0
tako mi je rekla ona zena sa saltera kad sam zvala da pitam. a posto se prosle godine kada sam bila prvi put 2. godina nije vazilo za mene, sto bi se vazilo ove?!

Објављено: 01.06.2008 03:39 - ()


0
0
^Jesi li siguran/a jer sam ja cula da mora i obnovljena druga godina?

Објављено: 01.06.2008 00:54 - ()


0
0
moja drugarica je isto obnovila prvu, 05 je i prosle god je mogla samo jedan da prijavi. tako da je i ove god kaci. a ja sam druga god obnovljena, i meni su rekli da me ne kaci.

Објављено: 01.06.2008 00:02 - ()


0
0
obnovila sam prvu a prosle godine kad je bilo ovo ya jedan ispit ja sam polagala 2. ne ynam vise koji im je djavo.

Објављено: 31.05.2008 23:31 - ()


0
0
jel ceo fon poludeo ili shta!?! [b]SAMO PRVA I DRUGA!!!!!!!!!![/b]

Објављено: 31.05.2008 23:18 - ()


0
0
Da li to vazi i za 3. godinu?

Објављено: 31.05.2008 23:03 - ()


0
0
jel si obnovljena druga godina ili prvi put druga?

Објављено: 31.05.2008 20:41 - ()


0
0
ja sam 05 gen a druga god i kad sam ja upisala faks toga nije bilo. Polagalo se normalno a koliko ynam svi studiramo po planu po kome smo upisali a mene opet kaci da moram polagati samo jedan pa mi objasni koja mi je to usluga.

Објављено: 31.05.2008 20:26 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

7 + 16

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности