Regulisanje prijavljenih ispita iz zimskog semestra

// Категорије: Инфо |
Крај епилога
Сви студенти прве и друге године који су за јунски испитни рок пријавили више од једног испита из зимског семестра су обавезни да у понедељак или уторак, од 11 до 13 часова, дођу до студентске службе ради регулисања пријаве испита. Уколико се не појаве, неће им се прихватити ни једна пријава за дотичне испите.
samo su prve dve godine potkachene time... nadam se da ne gresim! a i ono obavestenje je bilo samo za prve dve! ma jeste, sigurno je!

Објављено: 31.05.2008 19:05 - ()


0
0
Jel se to vazi samo za novi plan?

Објављено: 31.05.2008 18:38 - ()


0
0
@Ljuba: a to je upravo sto i rade prve dve godine. (samo im uprava cini uslugu, krseci bolonju koju je usvojila, time sto im odobrava upise godina sa manje bodova itd) ako mi ne verujesh (kao i za sve ostale) izvolite: http://www.fon.bg.ac.yu/download/statutFON.pdf strana 37, clan 93, pasus 4

Објављено: 31.05.2008 18:37 - ()


0
0
@PaYa Mnogo lupas jer po statutu ne postoji nigde da se u Junu ne mogu polagati ispiti iz zimskog semestra,to je samo kada studiras po potpunoj Bolonji

Објављено: 31.05.2008 18:20 - ()


0
0
informacioni sistem koji je implementiran na fonu je blago recheno zastareo i ne omogucava tako "fina" podesavanja! a nije valjda da vam je svima cim da odete u ta dva dana jednom do fakulteta!?! i btw, treba da budete SRECNI shto vam dozvoljavaju DA UOPSHTE PRIJAVITE I TAJ JEDAN ISPIT, jer PO STATUTU ne mozete u junu polagati ni jedan jedini ispit iz zimskog semestra.

Објављено: 31.05.2008 18:03 - ()


0
0
Znaci odlicno,svakim danom po jedna (ne)povoljna informacija. Niko ne mari sto se ista stvar dva puta radi i niko nije mogao na sajtu da stavi restrikciju na prijavu zimskih ispita...svaka cast :udri:

Објављено: 31.05.2008 17:48 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

8 + 11

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности