Odobrena kompenzacija

// Категорије: Инфо |
Како нам јавља члан студентског парламента Младен Савић, један од покретача студентске иницијативе против самовоље управе ФОН-а, одобрена је компензација и за студенте који студирају по старом програму. Упис ће се одржати у петак, 02.11.2007. од 9:00 до 11:00 часова.
Остаје још само отворено питање новог правила које је уведено ове године, а по коме студенти који су компензационо уписали годину морају да плаћају ФОН-у 11 000 динара!?! Исечак из документа: "Студент који задржава статус «на терет буџета» за неположен испит који је компезовао плаћа при упису школарину од 11000,00 динара"
Odlukom Nastavno-naučnog veća od 31.10.2007. godine, odobrava se kompenzacioni upis IV godine studentima koji studiraju po starom nastvavnom planu i programu. Upis će biti realizovan u petak, 02.11.2007. od 9:00 do 11:00.

Објављено: 01.11.2007 01:47 - ()


0
0
ljudi, chitajte vesti... "петак, 02.11.2007. од 9:00 до 11:00"

Објављено: 01.11.2007 01:44 - ()


0
0
A kad je upis za nas?

Објављено: 01.11.2007 01:23 - ()


0
0
BRAVO SHMEKERU jeeee bravo mladjo

Објављено: 31.10.2007 20:22 - ()


0
0
pero, nije bilo SAMO dobra volja! nisu smeli da ne odobre!!! zakonski svi studenti imaju ista prava prilikom studiranja!!!

Објављено: 31.10.2007 20:21 - ()


0
0
pa to nije tvoje pravo, nego njihova dobra volja :)

Објављено: 31.10.2007 20:14 - ()


0
0
Bravo, bravo... Zasto je u opste moralo ovako nesto da se desi? Zasto smo morali da se okupljamo i pravimo spisak da bi nam odobrili ono sto su svima pre toga? Ali neka IZBORILI SMO SE ZA NASE PRAVO!!!

Објављено: 31.10.2007 19:52 - ()


0
0
jel ovo sigurno? nece valjda ponovo da se predomisle

Објављено: 31.10.2007 16:43 - ()


0
0
Kompenzacija odobrena, a samo je nas par doslo, svaka cast ostalim kolegama... sta bi bilo da nije odobrena???

Објављено: 31.10.2007 15:58 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

17 + 13

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности