Упис студената у III годину студија, биће одржан у суботу 1.11.2008.г. према следећем распореду:
Од 9.00 до 11.00 сати:
Упис студената који студирају по новим правилима студија (уписани у I годину школске 2006/07 и касније), који су постигли следеће резултате:
Остварили укупно 91 ЕСПБ из I и II године, од тога 60 ЕСПБ из I године и 42 ЕСПБ у школској 2007/08 години (рачунајући положене предмете из I и II године).
Од 11.00 до 13.00 сати:
Упис студената који студирају по старим правилима студија (уписани у I годину шк. 2005/06 и раније), који су постигли следеће резултате:
Положили 11 испита из I године и 7 испита из II године.

Постави коментар