Peticija ZA KOMPENZACIJU

// Kategorije: Info |
Usled zahteva velikog broja studenata, postavili smo formu za peticiju ZA KOMPENZACIJU. Forma će biti otvorena do 22č dana 10.09.2008. Nakon zatvaranja prijavljivanja, spisak će biti prosleđen predstavnicima studenata koji će se 11.09.  i 12.09. sastati sa Upravom fakulteta.
Hvala!

Objavljeno: 08.09.2008 14:16 - ()


0
0
Do sada se prijavilo 340 studenata za kompenzaciju.

Objavljeno: 08.09.2008 04:44 - ()


0
0
Ajde recite kolika je izlaznost na kompenzaciju?:)

Objavljeno: 07.09.2008 23:01 - ()


0
0
Valjda ce nas biti dovoljno!

Objavljeno: 07.09.2008 18:32 - ()


0
0
Valjda ce nas biti dovoljno!

Objavljeno: 07.09.2008 18:31 - ()


0
0
Koliko ih ima prijavljenih?

Objavljeno: 07.09.2008 16:04 - ()


0
0
:hvala:

Objavljeno: 07.09.2008 01:44 - ()


0
0
Moramo da se izborimo! :yo: :yo: :yo:

Objavljeno: 06.09.2008 23:37 - ()


0
0
Ajmo, ljudi mozemo da se izborimo za ovo! :yo: :yo: :yo:

Objavljeno: 06.09.2008 21:05 - ()


0
0
Za sada nas ima troje ali primamo ljude koji su voljni da pomognu za vise informacija posetite temu na forumu Peticija za kompenzaciju!

Objavljeno: 06.09.2008 20:41 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

13 + 15

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti