Usled zahteva velikog broja studenata, postavili smo formu za peticiju ZA KOMPENZACIJU. Forma će biti otvorena do 22č dana 10.09.2008. Nakon zatvaranja prijavljivanja, spisak će biti prosleđen predstavnicima studenata koji će se 11.09. i 12.09. sastati sa Upravom fakulteta.Peticija ZA KOMPENZACIJU
Usled zahteva velikog broja studenata, postavili smo formu za peticiju ZA KOMPENZACIJU. Forma će biti otvorena do 22č dana 10.09.2008. Nakon zatvaranja prijavljivanja, spisak će biti prosleđen predstavnicima studenata koji će se 11.09. i 12.09. sastati sa Upravom fakulteta.Za sada nas ima troje ali primamo ljude koji su voljni da pomognu za vise informacija posetite temu na forumu Peticija za kompenzaciju!
Objavljeno: 06.09.2008 20:41 - ()

Postavi komentar