Peticija ZA KOMPENZACIJU

// Категорије: Инфо |
Услед захтева великог броја студената, поставили смо форму за петицију ЗА КОМПЕНЗАЦИЈУ. Форма ће бити отворена до 22ч дана 10.09.2008. Након затварања пријављивања, списак ће бити прослеђен представницима студената који ће се 11.09.  и 12.09. састати са Управом факултета.
Hvala!

Објављено: 08.09.2008 14:16 - ()


0
0
До сада се пријавило 340 студената за компензацију.

Објављено: 08.09.2008 04:44 - ()


0
0
Ajde recite kolika je izlaznost na kompenzaciju?:)

Објављено: 07.09.2008 23:01 - ()


0
0
Valjda ce nas biti dovoljno!

Објављено: 07.09.2008 18:32 - ()


0
0
Valjda ce nas biti dovoljno!

Објављено: 07.09.2008 18:31 - ()


0
0
Koliko ih ima prijavljenih?

Објављено: 07.09.2008 16:04 - ()


0
0
:hvala:

Објављено: 07.09.2008 01:44 - ()


0
0
Moramo da se izborimo! :yo: :yo: :yo:

Објављено: 06.09.2008 23:37 - ()


0
0
Ajmo, ljudi mozemo da se izborimo za ovo! :yo: :yo: :yo:

Објављено: 06.09.2008 21:05 - ()


0
0
Za sada nas ima troje ali primamo ljude koji su voljni da pomognu za vise informacija posetite temu na forumu Peticija za kompenzaciju!

Објављено: 06.09.2008 20:41 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

11 + 12

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности