Peticija ZA KOMPENZACIJU

// Категорије: Инфо |
Услед захтева великог броја студената, поставили смо форму за петицију ЗА КОМПЕНЗАЦИЈУ. Форма ће бити отворена до 22ч дана 10.09.2008. Након затварања пријављивања, списак ће бити прослеђен представницима студената који ће се 11.09.  и 12.09. састати са Управом факултета.
to i mene interesuje. :D mogli bi da nas obaveste na forumu ili ovde,kao što su juče uradili :yo:

Објављено: 05.09.2008 17:05 - ()


0
0
Do kog broja smo stigli???

Објављено: 05.09.2008 15:09 - ()


0
0
ajmo ljudi,potpisujte :)i sirite dalje...

Објављено: 05.09.2008 14:09 - ()


0
0
Ajmo ljudi angazujte se malo, oko ove peticije svima je od koristi!!!!!

Објављено: 05.09.2008 12:58 - ()


0
0
malo parica nije im na odmet :D

Објављено: 05.09.2008 01:24 - ()


0
0
Spisak ljudi bice poslat ljudima koji su izdejstvovali peticiju i ti ljudi ce otici sa spiskom na sastanak da je izbore.Samo se vi upisujte i nista ne brinite sto vise to bolje!

Објављено: 04.09.2008 21:38 - ()


0
0
Zamolio bih puskice da nam na kraju kazu koliko se ljudi upisalo.

Објављено: 04.09.2008 21:24 - ()


0
0
takodje :yo: ajmo ljudi!

Објављено: 04.09.2008 21:24 - ()


0
0
PUUUUUUUUUUUUUUUUU

Објављено: 04.09.2008 21:23 - ()


0
0
ja sam se zapljunuo :cool:

Објављено: 04.09.2008 20:47 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

4 + 20

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности