Услед захтева великог броја студената, поставили смо форму за петицију ЗА КОМПЕНЗАЦИЈУ. Форма ће бити отворена до 22ч дана 10.09.2008. Након затварања пријављивања, списак ће бити прослеђен представницима студената који ће се 11.09. и 12.09. састати са Управом факултета.Peticija ZA KOMPENZACIJU
Услед захтева великог броја студената, поставили смо форму за петицију ЗА КОМПЕНЗАЦИЈУ. Форма ће бити отворена до 22ч дана 10.09.2008. Након затварања пријављивања, списак ће бити прослеђен представницима студената који ће се 11.09. и 12.09. састати са Управом факултета.to i mene interesuje. :D mogli bi da nas obaveste na forumu ili ovde,kao što su juče uradili :yo:
Објављено: 05.09.2008 17:05 - ()
Ajmo ljudi angazujte se malo, oko ove peticije svima je od koristi!!!!!
Објављено: 05.09.2008 12:58 - ()
Spisak ljudi bice poslat ljudima koji su izdejstvovali peticiju i ti ljudi ce otici sa spiskom na sastanak da je izbore.Samo se vi upisujte i nista ne brinite sto vise to bolje!
Објављено: 04.09.2008 21:38 - ()
Zamolio bih puskice da nam na kraju kazu koliko se ljudi upisalo.
Објављено: 04.09.2008 21:24 - ()

Постави коментар