Peticija ZA KOMPENZACIJU

// Категорије: Инфо |
Услед захтева великог броја студената, поставили смо форму за петицију ЗА КОМПЕНЗАЦИЈУ. Форма ће бити отворена до 22ч дана 10.09.2008. Након затварања пријављивања, списак ће бити прослеђен представницима студената који ће се 11.09.  и 12.09. састати са Управом факултета.
[size=24]I predmet za kompenzaciju pisete onaj koji vam je ostao iz prethodne godine, a ne onaj jedan vise iz tekuce godine koji dajete![/size]

Објављено: 04.09.2008 20:25 - ()


0
0
Svaka cast za tim puskica uvek izlaze studentima u susret!!!

Објављено: 04.09.2008 20:13 - ()


0
0
Puskice svaka cast.....vvvvvvvvvooooooooouuuuuuuuu najjaci ste!! Bice bre te kompenzacije! ...nadam se :)

Објављено: 04.09.2008 19:08 - ()


0
0
napisi ili oba predmeta u prijavu ili dve prijave, mada mislim da ne moze dva puta isti student da se prijavi, ali svejedno, napisi bilo koji od ta dva jer je poenta peticije da se oceni brojno stanje ljudi kojima je kompenzacija potrebna a ne da spuste kriterijum na nekom odredjenom predmetu....

Објављено: 04.09.2008 19:08 - ()


0
0
Hvala lepo!!!!

Објављено: 04.09.2008 18:47 - ()


0
0
ljudi imam problem! u ovom trenutku mi fale dava ispita za uslov! da li je bitno koji cu ovde za peticiju da upisem ili mozda mogu da upisem oba? na foru ispit1 ili ispit2? nisam siguran koji cu dati...

Објављено: 04.09.2008 18:44 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

2 + 15

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности