Overa semestra

// Категорије: Инфо |
Петак 06. јун 2008. је последњи дан за оверу семестра. Можете је обавити на шалтерима студентске службе у периоду између 11 и 13 часова.
E ljudi a jer treba da overavaju semsestar oni koji su na samofinansiranju?

Објављено: 11.06.2008 01:51 - ()


0
0
ljudi.. opusteno... danas sam overila semestar i nisu pravili nikakav problem... zena nije ni a rekla :P pricaju ljudi gluposti!

Објављено: 10.06.2008 00:54 - ()


0
0
A jel se placa neki penal?

Објављено: 08.06.2008 23:34 - ()


0
0
..ma moze uvek da se overi..nema to veze..ja sam svake godine kasnio sa overom po mesec dana!

Објављено: 08.06.2008 18:49 - ()


0
0
Jel ce moci u ponedeljak? :zbun:

Објављено: 08.06.2008 18:40 - ()


0
0
Majo draga, prestani da seres jer ce klit**** da ti bude razvucen dovoljno da mozes da ga zvaces. Pozdravljam te tvoj Ja...zdr

Објављено: 08.06.2008 16:26 - ()


0
0
mozete da overite i sledece nedelje za dzabe.. uvek je moglo.. znaju oni kakvi su studenti :P

Објављено: 07.06.2008 14:48 - ()


0
0
amin da im neko kazhe! ljudi, overa semestra je trajala nedelju-dve! imali ste obavestenje na faxu, kao i obavestenje na puskicama na vreme da overite (makar to bio i poslednji dan) i niste stigli da uradite... onda slobodno pljunite potrebnu sumu i overite naknadno!!!

Објављено: 07.06.2008 14:31 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

13 + 6

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности