Петак 06. јун 2008. је последњи дан за оверу семестра. Можете је обавити на шалтерима студентске службе у периоду између 11 и 13 часова.Overa semestra
Петак 06. јун 2008. је последњи дан за оверу семестра. Можете је обавити на шалтерима студентске службе у периоду између 11 и 13 часова.E ljudi a jer treba da overavaju semsestar oni koji su na samofinansiranju?
Објављено: 11.06.2008 01:51 - ()
ljudi.. opusteno...
danas sam overila semestar i nisu pravili nikakav problem...
zena nije ni a rekla :P
pricaju ljudi gluposti!
Објављено: 10.06.2008 00:54 - ()
..ma moze uvek da se overi..nema to veze..ja sam svake godine kasnio sa overom po mesec dana!
Објављено: 08.06.2008 18:49 - ()
Majo draga, prestani da seres jer ce klit**** da ti bude razvucen dovoljno da mozes da ga zvaces.
Pozdravljam te tvoj Ja...zdr
Објављено: 08.06.2008 16:26 - ()
mozete da overite i sledece nedelje za dzabe.. uvek je moglo.. znaju oni kakvi su studenti :P
Објављено: 07.06.2008 14:48 - ()
amin da im neko kazhe!
ljudi, overa semestra je trajala nedelju-dve!
imali ste obavestenje na faxu, kao i obavestenje na puskicama na vreme da overite (makar to bio i poslednji dan) i niste stigli da uradite...
onda slobodno pljunite potrebnu sumu i overite naknadno!!!
Објављено: 07.06.2008 14:31 - ()

Постави коментар