Senat i upis studenata

// Категорије: Инфо |
Сенат Универзитета у Београду ће, на седници 9. априла, између осталог расправљати и о следеће две теме:

 - Студентима прве године ће бити омогућено да упишу другу годину са освојена 43 ЕСП бода.
 - Студентима који су пре две године уписали факултет (генерација 06) и сада су друга година, биће омогућено да упишу трећу годину уз положене све испите из прве године (ако то факултет сматра неопходним) и ако освоје најмање 31 ЕСП бодова из текуће (друге) године.

Извор "Данас":
"Студенти који су ове школске године уписали факултет мораће да освоје најмање 43 ЕСП бода да би остали на буџету и уписали другу годину.

Ово је предлог радне групе за дефинисање услова уписа у наредну годину, с којим су се сагласили студенти и о којем ће Сенат Универзитета у Београду расправљати на седници 9. априла.

Према том предлогу, академци који су прошле године уписали прву годину имаће још више олакшица при упису наредне године. Они су лане могли на терет буџета да упишу наредну годину уколико су освојили најмање 37 ЕСП бодова.

- Ти студенти ће моћи сада да упишу трећу годину студија уколико најпре положе све испите који су им остали из прве године (ако то факултет сматра неопходним) и ако освоје најмање 31 ЕСП бодова из текуће године.

Њима је додељено још шест бодова које могу да пренесу у трећу годину јер нису били упознати с предложеним условима - рекла је за Данас Кристина Давидовић, потпредседница Студентског парламента."
ako je ovo neka zakasnela prvoaprilska fora onda je mnogo losa.. ako je stvarnost, onda je neverovatna :yo: :yo: :yo:

Објављено: 06.04.2008 19:05 - ()


0
0
:aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :yo: :yo: :yo: :yo: :yo: :yo: :yo: :hvala: :hvala: :hvala: :hvala: :hvala: :hvala: :hvala: :hvala: :hvala: :hvala: :hvala: :hvala: :hvala: :hvala: :hvala:

Објављено: 06.04.2008 18:58 - ()


0
0
a studenti koji su samofinasirajuci i treba da u trecoj predju na budzet sta za njih vazi

Објављено: 06.04.2008 17:58 - ()


0
0
Ekstra :aaa:

Објављено: 06.04.2008 17:42 - ()


0
0
Pa to prakticno znaci 6 ispita (taj 31 poen) iz druge + cista prva za upis trece...? To i nije toliko lose ako se usvoji!

Објављено: 06.04.2008 17:34 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

2 + 15

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности