И ФОН ухватила финансијска криза

// Категорије: Инфо |
Како сазнајемо из извора блиских ПентаФОНу, Управа факултета одбила је захтев Студента продекана Марина Јовановића да му се у новом мандату повећају лична примања (до сада је примао 7000 дин. месечно), а након што је тај захтев одбијен тражио је да му плаћају трошкове мобилног телефона. Како незванично сазнајемо, до овакве одлуке је дошло не само због наступања велике светске финансијске кризе, већ и због страха да овакве информације процуре у јавност (подсећамо вас на аферу Аеродром) и да маса студената, незадовољних радом Студента продекана, почне са новим протестима којих је било јако пуно ове године.
 
Међутим, са друге стране, колега Марин Јовановић ипак се досетио како да обезбеди личну егзистенцију, а на конто своје функције, те је брже боље наставио са активностима организовања журки, путовања... Тако после бруцошијаде, менаџеријаде, апсолвентских екскурзија... имате прилику да будете део нове серије залагања за студентске интересе у виду хуманитарне акције прикупљања новца за преживљавање студента продекана. Прва журка у овој акцији одржаће се у току недеље у једном познатом београдском клубу, a главни организатор је угрожени Марин.
Moram da ponovim ono sto je jedno pametno stvorenje vec napisalo ovde: jel bio izbor za prodekana? Koliko je bilo prijavljenih? 0! Niste bili tako pametni da pokazete kako treba na delu? Jer ne znate! Prema tome, dragi moji, kad niste bili u stanju da uzmete stvar u svoje ruke, sad nemoj da vas cujem bre! Sram vas bilo! To je problem ovog naseg drustva, previse je ljudi koji sede, kritikuju, jedu govna, a ne hvataju se ni za jedan posao! Licno, ta vrsta ljudi mi je najomrzenija ovih dana. Zapitajte se malo da li cete raditi nesto sa svojim zivotom ili cete samo da pljujete po drugima. SRAM VAS BILO!

Објављено: 13.12.2008 17:53 - ()


0
0
Ove puskice postaje sve vise Kurir i tako nesto :)) Come on people, realno covek sigurno trosi barem par hiljada na telefon, da bi samo ublazio stetu koja mu ovakva pisanija nanose. Sa druge strane, ne znam da li je "lopuza" i "folirant" nisam na faksu bio mesecima. Ako jeste, treba to lepo istraziti i pitati ljude koji to znaju. Eto dobre prilike za istrazivacko novinarstvo. Svej u svemu ipak ne znaci da treba da se pise ovim nabedjivackim tonom i pokretati ovakvo rulju na coveka. Tih par stotina vise poseta i klikova na banere nije vredno toga :(

Објављено: 12.12.2008 16:01 - ()


0
0
Mogao bi jedan jedini covek da se potpise iznad svog komentara, i da mu da neku realnu tezinu, a ne ovako kao neke babe samo zvocate.... relax have a kit-kat

Објављено: 12.12.2008 11:33 - ()


0
0
"Student grupe C1 @ 03:15 11.12.2008. Vi ste bre svi budale i kloshari..." I ja sam pogresio kada sam rekao da je ovaj student iz C1 primitivac???? A sto se tice njegove pismenosti, u citavoj zurbi je stigao da ispljuje sve zive kolege, ali taj razmak izmedju ne moze nije stigao da pritisne dovoljno, pa ostade nemoze...! :)

Објављено: 12.12.2008 11:04 - ()


0
0
Svaka cast marine sto si iskopao vest :udri: :udri:

Објављено: 12.12.2008 08:08 - ()


0
0
E evo naso sam :) http://puskice.org/vest/29082006/brucos-u-rubrici-pitajte/ Sami ste ga gurali, i puskice, i uprava, dechko zna gde treba da podmetne dupe, tako da sad nemojte da pljejute po njemu, jer samim tim pljujete po sebi... Inace to da mu racun za mobilni placa fakultet bi bilo ok, jer bi on taj telefon trebao da trosi na studente. E sad sto on ne radi svoj posao kako valja, to je vec problem... Shta ocete vise, kad je Milija prodekan za nastavu, moze i Marin da bude student prodekan... Pozdrav !

Објављено: 12.12.2008 01:52 - ()


0
0
Fascinantno. Prosto moooram da nešto kažem Ja sam sad u tom C1... Pametno je neko napiso, a i neko ponovio, kritičari, dajte malo se organizujte, pa nešto uradite. Ja sa time lično nemam problema. Nemojte mnogo pljuvati nekoga koga ne znate, nego pljujte samo njegova dela ili nedela (otkud vi znate kakav je on čovek???)... I nije momak primitivac, možda je preslabo pritisnuo blanko, pa progutao, pa ispalo neznam umesto ne znam... Ništa strašno, možda je žurio... Niste mi jasni, nemojte biti licemeri, ovamo kao ne valja nam student prodekan, kao ne zalaže se za studente, radi u svom interesu, A SVI TO RADITE, znači međusobno se MRZITE... Pa ko za vas onda da nešto uradi? :( O, ajde malo se međusobno ispomažite, to je poenta i studiranja i studentskih grupa... Marina ne poznajem dovoljno da sudim, a verujem da ga većina od vas ne poznaje ni izbliza koliko ja... Bezveze, pa šta vam je... Zašto? BTW, da sam mogao, sam bi se kandidovao za studenta prodekana, ali ne može kad obnoviš godinu...:P

Објављено: 12.12.2008 01:43 - ()


0
0
1
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

15 + 14

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности