ФОН поново ради за државни празник!!!У протеклих пар дана неколицина студената се жалило што се испити одржавају на Дан државности републике Србије, 15.02.2008. године.
О овом проблему обавестили смо и студента продекана и продекана за наставу. Да ли ће доћи до још једне измене у априлском року остаје да се види.

Постави коментар