FON generalni organizator Menadžerijade 2008.

// Kategorije: Info |

Ekskluzivno: 17 veličanstvenih!!!

fonNa današnjem zasedanju predstavnika fakulteta koji se takmiče na Menadžerijadi, odlučeno je da FON bude generalni organizator predstojeće Menadžerijade 2008.

Projekat Fakulteta organizacionih nauka predstavio je Dušan Tadić, PR menadžer predstojeće Menadžerijade 2008, koji je dobio jednoglasnu podršku predstavnika svih 17 fakulteta.
milandjSve čestitke organizacionom timu, na čelu sa studentom prodekanom Milanom Đurićem, koji se u rekordnom roku izborio da FON  bude generalni organizator Menadžerijade 2008. 
Sta ce biti ako nam ulete "prijatelji" kao na brucosijadi? Bice opet samaranja!!!!!

Objavljeno: 11.10.2007 23:44 - ()


0
0
Bravo kraljevi!!! Ocu i ja da idem. Gde ce biti? Pusa!

Objavljeno: 11.10.2007 18:57 - ()


0
0
@sve znam Ako je tako i uradio, onda svaka cast. Dosad od njegovog muljanja, ja sam imao samo koristi. Nadam se da cemo na sledecoj menadzerijadi biti generalnni pobednici.

Objavljeno: 11.10.2007 18:25 - ()


0
0
Svuda samo ne u SMRDLJIVU Crnu Goru.

Objavljeno: 11.10.2007 14:37 - ()


0
0
Tako treba, a ne k`o onaj Nemanja pajser!

Objavljeno: 11.10.2007 05:16 - ()


0
0
Bravo, ali idemo na Ohrid, tamo je najbolje...please... :)

Objavljeno: 11.10.2007 03:19 - ()


0
0
Bravo Milane.... idemo opet na menadzerijadu :P

Objavljeno: 10.10.2007 23:41 - ()


0
0
da bre, Tadic sin od glavonje :P

Objavljeno: 10.10.2007 23:31 - ()


0
0
Jel taj Dusan DON sa fonforuma?

Objavljeno: 10.10.2007 23:10 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

14 + 3

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti