FON generalni organizator Menadžerijade 2008.

// Категорије: Инфо |

Ексклузивно: 17 величанствених!!!

fonНа данашњем заседању представника факултета који се такмиче на Менаџеријади, одлучено је да ФОН буде генерални организатор предстојеће Менаџеријаде 2008.

Пројекат Факултета организационих наука представио је Душан Тадић, PR менаџер предстојеће Менаџеријаде 2008, који је добио једногласну подршку представника свих 17 факултета.
milandjСве честитке организационом тиму, на челу са студентом продеканом Миланом Ђурићем, који се у рекордном року изборио да ФОН  буде генерални организатор Менаџеријаде 2008. 
Sta ce biti ako nam ulete "prijatelji" kao na brucosijadi? Bice opet samaranja!!!!!

Објављено: 11.10.2007 23:44 - ()


0
0
Bravo kraljevi!!! Ocu i ja da idem. Gde ce biti? Pusa!

Објављено: 11.10.2007 18:57 - ()


0
0
@sve znam Ako je tako i uradio, onda svaka cast. Dosad od njegovog muljanja, ja sam imao samo koristi. Nadam se da cemo na sledecoj menadzerijadi biti generalnni pobednici.

Објављено: 11.10.2007 18:25 - ()


0
0
Svuda samo ne u SMRDLJIVU Crnu Goru.

Објављено: 11.10.2007 14:37 - ()


0
0
Tako treba, a ne k`o onaj Nemanja pajser!

Објављено: 11.10.2007 05:16 - ()


0
0
Bravo, ali idemo na Ohrid, tamo je najbolje...please... :)

Објављено: 11.10.2007 03:19 - ()


0
0
Bravo Milane.... idemo opet na menadzerijadu :P

Објављено: 10.10.2007 23:41 - ()


0
0
da bre, Tadic sin od glavonje :P

Објављено: 10.10.2007 23:31 - ()


0
0
Jel taj Dusan DON sa fonforuma?

Објављено: 10.10.2007 23:10 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

16 + 9

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности