FON generalni organizator Menadžerijade 2008.

// Категорије: Инфо |

Ексклузивно: 17 величанствених!!!

fonНа данашњем заседању представника факултета који се такмиче на Менаџеријади, одлучено је да ФОН буде генерални организатор предстојеће Менаџеријаде 2008.

Пројекат Факултета организационих наука представио је Душан Тадић, PR менаџер предстојеће Менаџеријаде 2008, који је добио једногласну подршку представника свих 17 факултета.
milandjСве честитке организационом тиму, на челу са студентом продеканом Миланом Ђурићем, који се у рекордном року изборио да ФОН  буде генерални организатор Менаџеријаде 2008. 
Ma de to tek tako da iznafurava ceramu na majmunski fazon

Објављено: 10.10.2007 21:00 - ()


0
0
[b]bice ili na ohridu ili ponovo u budvi[/b]

Објављено: 10.10.2007 20:00 - ()


0
0
[size=18]Ja sam nesto nacuo da ce biti na Ohridskom jezeru, jel to tacno?!?![/size]

Објављено: 10.10.2007 19:39 - ()


0
0
Svaka cast Done!!

Објављено: 10.10.2007 18:59 - ()


0
0
Bravo kolege, svaka cast!!!

Објављено: 10.10.2007 17:23 - ()


0
0
@xxx Pa i jeste u inostranstvu!!! Valjda ce biti Budva, kao i uvek...

Објављено: 10.10.2007 15:37 - ()


0
0
Bravo Milane,svaka ti da..,ovaj cast

Објављено: 10.10.2007 11:56 - ()


0
0
Sve cestitke momci, pogotovo dusanu... Ajd da im pokazemo kako to fon radi:) onaj debakl od menadzerijade prethodnih godina mora da se prekine

Објављено: 10.10.2007 02:25 - ()


0
0
..jednoglasno, TO JE POSAO! Bravo moci!!!

Објављено: 10.10.2007 01:23 - ()


0
0
Jel moze menadzarijada u inostranstvu? :zaljubljen:

Објављено: 10.10.2007 01:15 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

12 + 17

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности