FON generalni organizator Menadžerijade 2008.

// Категорије: Инфо |

Ексклузивно: 17 величанствених!!!

fonНа данашњем заседању представника факултета који се такмиче на Менаџеријади, одлучено је да ФОН буде генерални организатор предстојеће Менаџеријаде 2008.

Пројекат Факултета организационих наука представио је Душан Тадић, PR менаџер предстојеће Менаџеријаде 2008, који је добио једногласну подршку представника свих 17 факултета.
milandjСве честитке организационом тиму, на челу са студентом продеканом Миланом Ђурићем, који се у рекордном року изборио да ФОН  буде генерални организатор Менаџеријаде 2008. 
Super za organizovanje menadzerijade! U kom gradu ce biti ovoga puta?

Објављено: 10.10.2007 01:00 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

19 + 17

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности