Novi stari student pr(o)dekan

// Kategorije: Info |
Na nedavno održanoj sednici Saveta fakulteta, doneta je odluka o izboru novog Studenta prodekana. Na predlog koji je jednoglasno usvojio Studentski parlament i uputio ga Savetu, doneta je odluka da se na ovu poziciju ponovo postavi Marin Jovanović. Da li je ova odluka posledica neuspelog konkursa Studentskog parlamenta ili, kako bi se u našem narodu reklo, "ljubavlju prema fotelji", nismo uspeli da saznamo...

Marinu Jovanoviću je ovo drugi mandat na poziciji Studenta prodekana, a u prošlom mandatu je više bio poznat po svojoj statičnosti i neaktivnosti u rešavanju problema studenata, nego po zalaganju da rešava studentske probleme. Kao Student prodekan, učestvovao je i u praćenju sportskih ekipa po belome svetu, a takođe je bio i u organizaciji BIG-a. Marin je takođe član Izvršnog odbora SUFON-a, nekada najjače studentske organizacije na fakultetu i respektabilne na Univerzitetu, koja se danas, nažalost, ne ističe žestinom u rešavanju studentskih problema koja ju je ranije krasila. Prošli mandat je, takođe, odlikovalo njegovo žestoko suprostavljanje svakoj studentskoj inicijativi: od inicijativa u organima fakulteta do inicijativa studenata koji su protestvovali, tražeći rešavanje problema na FONu. Od najnovijih projekata tu su organizacija Brucošijade (pod premisom: "Ja tebi 400 ljudi u klub, a ti meni procenat" ;)), i apsolventske ekskurzije (ne znamo koji procenat nude turističke agencije ove godine po čoveku)...

Sve u svemu, nadamo se da je Marin ove godine 'odlučio da ostane' na svojoj poziciji kako bi se iskupio za sve propuste načinjene u prošlom mandatu i kako bi, napokon, počeo da rešava i probleme drugih studenata.
 
Ekipa Puškica i javno izjavljuje svoju spremnost i želju da podrži svaku inicijativu i kampanju novog starog Studenta prodekana, ali samo onih koje će biti usmerene na iskrenu podršku u rešavanju problema svih studenata FON-a.
Svidjaju mi se ovi ljudi sto podrzavaju Marina, bas su "ortaci"! Jadan mali Marin, svi ga mrze, a on, mukica, resio da za nase dobro uprkos svemu istraje jos jednu godinu (bar). Decko verovatno nije los covek, ali je nesposoban da bude prodekan i tacka. Pogledajte odnos FPN-ovaca prema protestu u ponedeljak i nas. Sta, oni su u gorem polozaju ili su siromsanji od FON-ovaca?!!! Covek je jednostavno nesposoban ili neodgovoran, da li nesvesno, dal sa razlogom nije ni bitno. P.S. [b]na faxu smo ucili o vodjenju i vodjama, ako neko u njemu stvarno prepozna bilo koj tip nek javi[/b]

Objavljeno: 14.11.2008 05:08 - ()


0
0
evo ja se javljam da budem student prodekan i ako ne budem obavljao svoju funkciju kako trebe odmah me smenite.

Objavljeno: 13.11.2008 15:29 - ()


0
0
Evo, Vladi cemo da nadjemo boljeg.... :D posto ga je zasluzio

Objavljeno: 12.11.2008 22:49 - ()


0
0
samo imam prosek 6,2 jel mogu sa tim prosekom da budem dekan?

Objavljeno: 12.11.2008 15:38 - ()


0
0
Cuti Sule nisi se javio za rec i cuti.

Objavljeno: 12.11.2008 15:19 - ()


0
0
evo ja hocu da budem dekan

Objavljeno: 11.11.2008 19:13 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

16 + 10

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti