Нови стари студент пр(о)декан

// Категорије: Инфо |
На недавно одржаној седници Савета факултета, донета је одлука о избору новог Студента продекана. На предлог који је једногласно усвојио Студентски парламент и упутио га Савету, донета је одлука да се на ову позицију поново постави Марин Јовановић. Да ли је ова одлука последица неуспелог конкурса Студентског парламента или, како би се у нашем народу рекло, "љубављу према фотељи", нисмо успели да сазнамо...

Марину Јовановићу је ово други мандат на позицији Студента продекана, а у прошлом мандату је више био познат по својој статичности и неактивности у решавању проблема студената, него по залагању да решава студентске проблеме. Као Студент продекан, учествовао је и у праћењу спортских екипа по беломе свету, а такође је био и у организацији BIG-а. Марин је такође члан Извршног одбора СУФОН-а, некада најјаче студентске организације на факултету и респектабилне на Универзитету, која се данас, нажалост, не истиче жестином у решавању студентских проблема која ју је раније красила. Прошли мандат је, такође, одликовало његово жестоко супростављање свакој студентској иницијативи: од иницијатива у органима факултета до иницијатива студената који су протествовали, тражећи решавање проблема на ФОНу. Од најновијих пројеката ту су организација Бруцошијаде (под премисом: "Ја теби 400 људи у клуб, а ти мени проценат" ;)), и апсолвентске екскурзије (не знамо који проценат нуде туристичке агенције ове године по човеку)...

Све у свему, надамо се да је Марин ове године 'одлучио да остане' на својој позицији како би се искупио за све пропусте начињене у прошлом мандату и како би, напокон, почео да решава и проблеме других студената.
 
Екипа Пушкица и јавно изјављује своју спремност и жељу да подржи сваку иницијативу и кампању новог старог Студента продекана, али само оних које ће бити усмерене на искрену подршку у решавању проблема свих студената ФОН-а.
Kakva drzava takav fakultet.. Kakav fakultet takav student prodekan. Da se neko normalan prijavi ne bi ga primili. Moras da budes ******* i ** ** ****** ****

Објављено: 09.11.2008 14:17 - ()


0
0
haha...koje gluposti

Објављено: 09.11.2008 12:08 - ()


0
0
Pa ne mogu da verujem! Marine, od kad sam 2004. godine upisao ovaj fax, ti si bez dileme najgori student prodekan! Stvarno neverovatno! Na mail-ove odgovara kako mu se prohte, na faksu moraš da ga loviš lasom, za studente nije mrdnuo malim prstom, u vezi kompenzacije za treću je još u septembru rekao da za to nemamo šanse i nije se nimalo potrudio da nam pomogne dok mi nismo jurili profesore i molili da nam odobre, al glavno da po ceo dan visi na Facebook-u i MSN-u. Nemanja je za ovog Marina bio genije!

Објављено: 09.11.2008 12:01 - ()


0
0
Ko ovde prica o konkursu? Prica se o rezultatima novog(stargog) pr(o)dekana. Pa to se tice svih nas.

Објављено: 09.11.2008 11:19 - ()


0
0
Naravno da se vise niko nije prijavio za tu funkciju. Pa ljudi ako Vam se ne svidja doticna osoba, Vi lepo sledece godine se prijavite i verujte mi na rec da cete sigurno biti izabrani. Ovako, ko gubi (tj. uopste ne ucestvuje) nema prava da se ljuti. Da sam se prijavio verujte da bih bio izabran licno mi je Nemanja to rekao (mada ipak nisam toliki mazohista), ovako morali su da potvrde cinjenicno stanje, to jest da produze mandat Marinu. Ovom prilikom mu cestitam i nadam se da ce ove godine biti bolji prodekan nego prosle. [color=red]A Vama jos jedanput kazem ako hocete drugog studenta prodekana, pa prijavite se ljudi!!![/color]

Објављено: 09.11.2008 03:22 - ()


0
0
ko ce da ide u corku???nema smisle....jel se to niko vise nije prijavio na mesto prodekana ili se nesto zavrsavalo ispod zita?

Објављено: 09.11.2008 02:48 - ()


0
0
svaka vam cast

Објављено: 09.11.2008 00:30 - ()


0
0
Marine DEBILUUU ZELJNIIIIII!!!!!!!

Објављено: 08.11.2008 22:08 - ()


0
0
hahahahahha drugovi, nece slonche u lonche :) hahahahahahahahahahahaha

Објављено: 08.11.2008 21:45 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

1 + 10

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности