Нови стари студент пр(о)декан

// Категорије: Инфо |
На недавно одржаној седници Савета факултета, донета је одлука о избору новог Студента продекана. На предлог који је једногласно усвојио Студентски парламент и упутио га Савету, донета је одлука да се на ову позицију поново постави Марин Јовановић. Да ли је ова одлука последица неуспелог конкурса Студентског парламента или, како би се у нашем народу рекло, "љубављу према фотељи", нисмо успели да сазнамо...

Марину Јовановићу је ово други мандат на позицији Студента продекана, а у прошлом мандату је више био познат по својој статичности и неактивности у решавању проблема студената, него по залагању да решава студентске проблеме. Као Студент продекан, учествовао је и у праћењу спортских екипа по беломе свету, а такође је био и у организацији BIG-а. Марин је такође члан Извршног одбора СУФОН-а, некада најјаче студентске организације на факултету и респектабилне на Универзитету, која се данас, нажалост, не истиче жестином у решавању студентских проблема која ју је раније красила. Прошли мандат је, такође, одликовало његово жестоко супростављање свакој студентској иницијативи: од иницијатива у органима факултета до иницијатива студената који су протествовали, тражећи решавање проблема на ФОНу. Од најновијих пројеката ту су организација Бруцошијаде (под премисом: "Ја теби 400 људи у клуб, а ти мени проценат" ;)), и апсолвентске екскурзије (не знамо који проценат нуде туристичке агенције ове године по човеку)...

Све у свему, надамо се да је Марин ове године 'одлучио да остане' на својој позицији како би се искупио за све пропусте начињене у прошлом мандату и како би, напокон, почео да решава и проблеме других студената.
 
Екипа Пушкица и јавно изјављује своју спремност и жељу да подржи сваку иницијативу и кампању новог старог Студента продекана, али само оних које ће бити усмерене на искрену подршку у решавању проблема свих студената ФОН-а.
Marine, daj odmah ostavku!!!! HOCEMO OSTAVKU!!! HOCEMO OSTAVKU!!!

Објављено: 11.11.2008 11:38 - ()


0
0
kakvi su vam komentari boljeg ni ne zasluzujete... pozz

Објављено: 11.11.2008 06:00 - ()


0
0
Maja, pa vodi ga kuci ako ti se svidja :)

Објављено: 10.11.2008 22:15 - ()


0
0
Komentari su vise nego jadni... [b]Čestitam, Marine.[/b]

Објављено: 10.11.2008 21:47 - ()


0
0
kakav je to student prodekan kome vire noge iz anusa svih osoba zaposlenih na fakultetu od kojih on ima samo svoje koristi,ajde bar da se tu i za studente nesto zalaze !!

Објављено: 10.11.2008 21:27 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

5 + 16

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности