Нови стари студент пр(о)декан

// Категорије: Инфо |
На недавно одржаној седници Савета факултета, донета је одлука о избору новог Студента продекана. На предлог који је једногласно усвојио Студентски парламент и упутио га Савету, донета је одлука да се на ову позицију поново постави Марин Јовановић. Да ли је ова одлука последица неуспелог конкурса Студентског парламента или, како би се у нашем народу рекло, "љубављу према фотељи", нисмо успели да сазнамо...

Марину Јовановићу је ово други мандат на позицији Студента продекана, а у прошлом мандату је више био познат по својој статичности и неактивности у решавању проблема студената, него по залагању да решава студентске проблеме. Као Студент продекан, учествовао је и у праћењу спортских екипа по беломе свету, а такође је био и у организацији BIG-а. Марин је такође члан Извршног одбора СУФОН-а, некада најјаче студентске организације на факултету и респектабилне на Универзитету, која се данас, нажалост, не истиче жестином у решавању студентских проблема која ју је раније красила. Прошли мандат је, такође, одликовало његово жестоко супростављање свакој студентској иницијативи: од иницијатива у органима факултета до иницијатива студената који су протествовали, тражећи решавање проблема на ФОНу. Од најновијих пројеката ту су организација Бруцошијаде (под премисом: "Ја теби 400 људи у клуб, а ти мени проценат" ;)), и апсолвентске екскурзије (не знамо који проценат нуде туристичке агенције ове године по човеку)...

Све у свему, надамо се да је Марин ове године 'одлучио да остане' на својој позицији како би се искупио за све пропусте начињене у прошлом мандату и како би, напокон, почео да решава и проблеме других студената.
 
Екипа Пушкица и јавно изјављује своју спремност и жељу да подржи сваку иницијативу и кампању новог старог Студента продекана, али само оних које ће бити усмерене на искрену подршку у решавању проблема свих студената ФОН-а.
Svidjaju mi se ovi ljudi sto podrzavaju Marina, bas su "ortaci"! Jadan mali Marin, svi ga mrze, a on, mukica, resio da za nase dobro uprkos svemu istraje jos jednu godinu (bar). Decko verovatno nije los covek, ali je nesposoban da bude prodekan i tacka. Pogledajte odnos FPN-ovaca prema protestu u ponedeljak i nas. Sta, oni su u gorem polozaju ili su siromsanji od FON-ovaca?!!! Covek je jednostavno nesposoban ili neodgovoran, da li nesvesno, dal sa razlogom nije ni bitno. P.S. [b]na faxu smo ucili o vodjenju i vodjama, ako neko u njemu stvarno prepozna bilo koj tip nek javi[/b]

Објављено: 14.11.2008 05:08 - ()


0
0
evo ja se javljam da budem student prodekan i ako ne budem obavljao svoju funkciju kako trebe odmah me smenite.

Објављено: 13.11.2008 15:29 - ()


0
0
Evo, Vladi cemo da nadjemo boljeg.... :D posto ga je zasluzio

Објављено: 12.11.2008 22:49 - ()


0
0
samo imam prosek 6,2 jel mogu sa tim prosekom da budem dekan?

Објављено: 12.11.2008 15:38 - ()


0
0
Cuti Sule nisi se javio za rec i cuti.

Објављено: 12.11.2008 15:19 - ()


0
0
evo ja hocu da budem dekan

Објављено: 11.11.2008 19:13 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

18 + 6

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности