Na nedavno održanoj sednici Saveta fakulteta odlučeno je da se ove godine "zbog postojanja kadrovskih i prostornih uslova" na prvu godinu osnovnih studija upiše dodatnih 130 studenata. Kako saznajemo od studenata koji su delegirani u savet fakulteta na sednici saveta na kojoj se odlučivalo po ovom osnovu bilo je rasprave i neslaganja između studenata i profesora. Šta se zapravo zbilo i kako će se to odraziti na studente koji već studiraju na FON-u pokušaće da sazna istraživački tim Puškica koji trenutno prikuplja informacije sa terena...Novih 130 brucoša na FON-u
Na nedavno održanoj sednici Saveta fakulteta odlučeno je da se ove godine "zbog postojanja kadrovskih i prostornih uslova" na prvu godinu osnovnih studija upiše dodatnih 130 studenata. Kako saznajemo od studenata koji su delegirani u savet fakulteta na sednici saveta na kojoj se odlučivalo po ovom osnovu bilo je rasprave i neslaganja između studenata i profesora. Šta se zapravo zbilo i kako će se to odraziti na studente koji već studiraju na FON-u pokušaće da sazna istraživački tim Puškica koji trenutno prikuplja informacije sa terena...@sindrom:
videćeš koliko nije važno, sve ćeš videti samo polako... Bitno je da ti stekneš neko znanje na tom faksu, većina će ga završiti pre ili kasnije, ali znanje je bitno...
Objavljeno: 22.07.2008 17:20 - ()
Kao sto rece NIkola Simic u tesnoj koze "EEEVO VAM PARE, ZINULO VAM DUPE ZA PAAAARE"....
Objavljeno: 15.07.2008 19:01 - ()
Ma j...e mi se koliko će studenata da upiše, važno je da ga je završim. Nije važno koliko godišnje upiše nego koliko diplomira. ja mislim da malo više upiše nego što diplomira
Objavljeno: 15.07.2008 18:53 - ()
A ovako to rade na Oxfordu ;) 3 god. + 1-2 god. za master + cena ;)
1st year : Courses: Three courses are taken: Introductory economics, Introduction to management, Mathematics and statistics
2nd and 3rd year: Courses: Compulsory core courses: Microeconomics; Macroeconomics; and Quantitative economics
Optional courses, of which at least two must be in Management
http://www.ox.ac.uk/admissions/undergraduate_courses/courses/economics_and.html
Objavljeno: 14.07.2008 21:48 - ()
@SteX i slicni
idite na megatrend i singidunum, masinac, saobracajni ili mozda pmf ako je fon bas toliko los!!! tamo ce vas jedva docekati :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri:
Objavljeno: 14.07.2008 20:00 - ()
Ja se u zivotu nisam razocarao u nesto toliko koliko sam se razocarao u FON.
FON ne da nije najbolji fakultet kod nas, vec pretenduje na potpuno suprotnu titulu.
Objavljeno: 14.07.2008 16:57 - ()
[color=red]
[size=18][u][i][b]uprava napolje[/b][/i][/u][/size][/color]
Objavljeno: 14.07.2008 16:21 - ()
Ma to sto kaze mmm to je ok... ali ja bas mislim nek upisu sve koji zele, lepo uzmu skolarinu i dozidaju zgradu kako treba, a za to vreme nek se nastava i ispiti odrzavaju na politickim naukama, sabracajnom, vojnoj akadamiji itd. Nek poostre kriterijum i da drugo godinu ne upise bas svako i problem resen!!! Ugled vrace. Lova skupljena. Svi srecni i zadovoljni sem onih koji ne daju uslov!
Objavljeno: 14.07.2008 15:56 - ()
Smesna strana price je sto studenti koji su proslih godina upaisali na daljinu (citaj upisali jedva faks) i tada bili mnogo srecni i presrecni jer su upisali FON, sada kukaju kao zasto primaju toliko ljudi, kakav je to nacin itd. Ja sam izricito protiv upisivanja dodatnog broja studenata, protiv sam i studenata na daljinu. Lepo neka prime 600 ljudi i kraj. Tako se dobiju i kvalitetniji studenti i bolji uslovi za rad. A ne ko prosle godine , kakva sve bagra nije upisala faks, po ponasanju, po znanju, po kulturi po svemu :bljak:
600 najboljih treba da upise faks i KRAJ. Nabolji treba da ostanu, ostal vise ZNANJA sledeci put.
Objavljeno: 14.07.2008 12:23 - ()
Iako meni nije frka mislim da treba protestovati! I zbog uslova na faxu a i zbog gore pomenutih nazovi "knjiga"! Kad bre uzimaju tolike pare. nek se malo potrude! Treba protestovati, ali zaista ne ovde na forumu, peticija i sl. protesti...
Objavljeno: 14.07.2008 11:02 - ()

Postavi komentar