Novih 130 brucoša na FON-u

// Категорије: Инфо |
На недавно одржаној седници Савета факултета одлучено је да се ове године "због постојања кадровских и просторних услова" на прву годину основних студија упише додатних 130 студената. Како сазнајемо од студената који су делегирани у савет факултета на седници савета на којој се одлучивало по овом основу било је расправе и неслагања између студената и професора. Шта се заправо збило и како ће се то одразити на студенте који већ студирају на ФОН-у покушаће да сазна истраживачки тим Пушкица који тренутно прикупља информације са терена...
Ma ljudi se odavno trude da upisu preko 1000, i konacno doslo je i njihovih 5 min. Samo ih gledam. :cool:

Објављено: 12.07.2008 03:39 - ()


0
0
Brojevi indexa 1000+ su brojevi studentata koji su se prebacili na nas fax! Znaci kada neko sa megatrenda upise FON lupe mu 1000+ :udri:

Објављено: 12.07.2008 02:37 - ()


0
0
Pa ljudi, postoje indeksi u generaciji 04 sa rednim brojem 1000-i-neki... Ali slika uz vest je genijalna! :P

Објављено: 12.07.2008 01:50 - ()


0
0
Pa seli ce nas na vojnoj akademiji, to se zna, drugo resenje nepostoji.

Објављено: 12.07.2008 01:18 - ()


0
0
pa i ove god smo sedeli jedni drugima na glavama,u krilu i sl. Pa ja znam ljude koji imaju br indexa preko 750 sto znaci da su i prosle god upisali minimum 100 ljudi vise

Објављено: 12.07.2008 01:18 - ()


0
0
Koliko sam ja cuo skolarina je sada 141.000 din Znaci 130x141.000=18.330.000 din/80=229.125 eura.Pa fino su to oni smislili,jos ako smisle neka predavanja u prirodi,uzmes travku i cackas zube i laganica

Објављено: 12.07.2008 01:15 - ()


0
0
da, ali [b]NE 130 STUDENATA!!! PA JBT LJUDI TO JE 2 GRUPE VISE... PA SEDECEMO NA GLAVAMA JEDNI DRUGIMA...[/b]

Објављено: 12.07.2008 00:57 - ()


0
0
Pa i prosle god je upisalo vise od 660 predvidjenih,samo sto se verovatno o tome nije toliko pricalo.Ne razumem odakle sad cudjenje kad se zna da se vec godinama upisuje vise ljudi nego sto je predvidjeno!

Објављено: 12.07.2008 00:41 - ()


0
0
130*121.000 din...

Објављено: 12.07.2008 00:36 - ()


0
0
pingu-dingu-deng

Објављено: 12.07.2008 00:30 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

18 + 5

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности