Radisic primer za studente...

// Категорије: Инфо |

Добитник овогодишње награде ФОН-а за ваннаставне активности у спорту и од  скора дипл. инг. Стевица Радишић, оснивач СпортФОН-а и најуспешнији спортски менаџер у историји Универзитетског спортског савеза Београда, како сазнајемо носи још једно несебично признање.

Наиме сазнали смо да је Стевица Радишић најмлађи и по подацима Црвеног крста Србије ЈЕДИНИ ФОНовац који је добровољно дао крв, више од 30 пута. Он је то урадио укупно 34 ( тридесет и четири ) пута! Због тога је носилац високог признања Црвеног Крста Војводине.

Пушкице се придружују акцији Црвеног Крста Србије.
У новембру месецу пушкице ће наградити бесплатним картама за журке све бивше и садашње студенте ФОН-а који су дали крв више од 10(десет) пута.
Сви који су више од 20 пута дали крв добијају и поклон мајицу.

Потребно је да скенирате књижицу даваоца крви и пошаљете је на маил [email protected].

Још једном све честитке бившем колеги!

Stevo druze svaka ti da... ovaj,cast!!! U tebe nikad ni sumnjao nisam i da te cesce vidjam u onakvom drustvu (kao sa slike)! Nista im ne oprastaj :D

Објављено: 15.11.2007 19:33 - ()


0
0
Стевице, свака ти част, и да и даље будеш ту поред нас.. и да се активираш још више..К поздрав

Објављено: 14.11.2007 19:59 - ()


0
0

Svaka cast kolega, za svaku pohvalu si. Kakvo savrsenstvo bez mane :) :P Moze neki dvocas? :D :stid: :)


Објављено: 14.11.2007 18:19 - ()


0
0
Svaka cast care :cupavi:

Објављено: 13.11.2007 16:17 - ()


0
0
zato je i studirao 10 godina :-)

Објављено: 13.11.2007 14:33 - ()


0
0
dje si ba stevice!!!!!!!!!!! ;)

Објављено: 13.11.2007 14:05 - ()


0
0
[size=18][b][color=red]steva rullezzz[/color][/b][/size]

Објављено: 13.11.2007 02:36 - ()


0
0
Stevice care,zato si bio onako slab u petak:)zbog nedostatka krvi:)?

Објављено: 12.11.2007 23:26 - ()


0
0
2
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

20 + 10

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности