Kako nam javlja student prodekan Marin Jovanović, nezvanično, Ministarstvo finansija je odobrilo sredstva za upis svih studenata sa 42 i više bodova. Naime studenti sa ostvarenih 60 ESPB nastaviće studiranje na teret budžeta, dok će školarina biti plaćena studentima koji su ostvarili između 42 i 59 ESPB u statusu samofinansirajućih studenata.
Na pravom ste mestu. Ne menjajte kanal. Više informacija po završetku pregovora sa Ministarstvima prosvete i finansija.

Postavi komentar