Upis druge godine

// Kategorije: Info |

Kako nam javlja student prodekan Marin Jovanović, nezvanično, Ministarstvo finansija je odobrilo sredstva za upis svih studenata sa 42 i više bodova. Naime studenti sa ostvarenih 60 ESPB nastaviće studiranje na teret budžeta, dok će školarina biti plaćena studentima koji su ostvarili između 42 i 59 ESPB u statusu samofinansirajućih studenata.

Na pravom ste mestu. Ne menjajte kanal. Više informacija po završetku pregovora sa Ministarstvima prosvete i finansija.

[size=18][color=red]moze neko da odgovori tini? sta je sa ovima koji su obnovili prvu god. a sad imaju 42boda? ostaju na samofinansiranju??[/color][/size]

Objavljeno: 19.11.2008 11:01 - ()


0
0
hoce li i nama platiti skolarinu ili da spremam 120 000 ? ? ? :(

Objavljeno: 15.11.2008 20:01 - ()


0
0
moze neko da odgovori tini? sta je sa ovima koji su obnovili prvu god. a sad imaju 42boda? ostaju na samofinansiranju??

Objavljeno: 13.11.2008 17:43 - ()


0
0
OK, hvala vama na obracanju! I sredite to jer nam znaci! Pozdrav

Objavljeno: 13.11.2008 16:44 - ()


0
0
Malena, stvar je u tome sto tvoj komentar nema veze sa ovom vescu. Znamo za problem, hvala sto si nam ukazala na gresku. Ali to si mogla i da uradis preko kontakt formulara ili putem maila [email protected]

Objavljeno: 13.11.2008 15:00 - ()


0
0
[b]@Puskice:[/b] Zasto vam ne radi slanje komentara i poruka na trecoj godini po predmetima?! Konkretno za predmete Strateski menadzment i Operaciona npr?! Jer odkako ste izmenili izgled sajta uopste se ne mogu razmenjivati informacije, molim objasnjenje!? [b]I zast obrisete moja pitanje upuceno vama?![/b]

Objavljeno: 13.11.2008 14:24 - ()


0
0
sta je sa onima koji su obnavljali prvu??? a imaju preko 42 [b]? ? ?

Objavljeno: 12.11.2008 22:31 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

3 + 17

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti