Како нам јавља студент продекан Марин Јовановић, незванично, Министарство финансија је одобрило средства за упис свих студената са 42 и више бодова. Наиме студенти са остварених 60 ЕСПБ наставиће студирање на терет буџета, док ће школарина бити плаћена студентима који су остварили између 42 и 59 ЕСПБ у статусу самофинансирајућих студената.
На правом сте месту. Не мењајте канал. Више информација по завршетку преговора са Министарствима просвете и финансија.

Постави коментар