Упис друге године

// Категорије: Инфо |

Како нам јавља студент продекан Марин Јовановић, незванично, Министарство финансија је одобрило средства за упис свих студената са 42 и више бодова. Наиме студенти са остварених 60 ЕСПБ наставиће студирање на терет буџета, док ће школарина бити плаћена студентима који су остварили између 42 и 59 ЕСПБ у статусу самофинансирајућих студената.

На правом сте месту. Не мењајте канал. Више информација по завршетку преговора са Министарствима просвете и финансија.

[size=18][color=red]moze neko da odgovori tini? sta je sa ovima koji su obnovili prvu god. a sad imaju 42boda? ostaju na samofinansiranju??[/color][/size]

Објављено: 19.11.2008 11:01 - ()


0
0
hoce li i nama platiti skolarinu ili da spremam 120 000 ? ? ? :(

Објављено: 15.11.2008 20:01 - ()


0
0
moze neko da odgovori tini? sta je sa ovima koji su obnovili prvu god. a sad imaju 42boda? ostaju na samofinansiranju??

Објављено: 13.11.2008 17:43 - ()


0
0
OK, hvala vama na obracanju! I sredite to jer nam znaci! Pozdrav

Објављено: 13.11.2008 16:44 - ()


0
0
Malena, stvar je u tome sto tvoj komentar nema veze sa ovom vescu. Znamo za problem, hvala sto si nam ukazala na gresku. Ali to si mogla i da uradis preko kontakt formulara ili putem maila [email protected]

Објављено: 13.11.2008 15:00 - ()


0
0
[b]@Puskice:[/b] Zasto vam ne radi slanje komentara i poruka na trecoj godini po predmetima?! Konkretno za predmete Strateski menadzment i Operaciona npr?! Jer odkako ste izmenili izgled sajta uopste se ne mogu razmenjivati informacije, molim objasnjenje!? [b]I zast obrisete moja pitanje upuceno vama?![/b]

Објављено: 13.11.2008 14:24 - ()


0
0
sta je sa onima koji su obnavljali prvu??? a imaju preko 42 [b]? ? ?

Објављено: 12.11.2008 22:31 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

8 + 19

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности