Упис друге године

// Категорије: Инфо |

Како нам јавља студент продекан Марин Јовановић, незванично, Министарство финансија је одобрило средства за упис свих студената са 42 и више бодова. Наиме студенти са остварених 60 ЕСПБ наставиће студирање на терет буџета, док ће школарина бити плаћена студентима који су остварили између 42 и 59 ЕСПБ у статусу самофинансирајућих студената.

На правом сте месту. Не мењајте канал. Више информација по завршетку преговора са Министарствима просвете и финансија.

Bez komentara!!!

Објављено: 12.11.2008 01:54 - ()


0
0
I sto se tice crnogorskih i ostalih studenata koji nisu iz Srbije, mislim da ih ne bi trebala finansirati drzava Srbija tj. nasi roditelji vec bi pare trebalo uzeti iz njihove maticen drzave. Pa nek im Milo ili Dodik plate skolvanje. Pogotovu crnogorcima, ako su se izjasnili da budu nezavisna drzava i uz to jos priznali Kosovo i Metohiju, neka idu u Tiranu ili Pristinu da studiraju, a ne u Beograd!!!

Објављено: 12.11.2008 00:12 - ()


0
0
Sta to znaci skolarina ce biti placena?! Da li to znaci da cemo mi platiti skolarinu ili ce nas drzava finansirati ove godine? I da li postoji mogucnost da se prebacimo na budzet u trecoj ili sta vec? Ako neko zna odgovore neka napise, njlepse vas molim. Hvala.

Објављено: 12.11.2008 00:08 - ()


0
0
Ne lupetaj gluposti....jel bolje da Srbi iz Republike Srpske studiraju u sarajevu ili Beogradu...!? Sve je to nas narod i zemlja Srbija uvek treba sirokih grudi da primi svoj narod... ionako nas ima malo, jos kada bismo svoje terali od kuce, za 50 god nas ne bi ni bilo!

Објављено: 11.11.2008 20:49 - ()


0
0
Najzesce je sto placamo i crnogorcima....

Објављено: 11.11.2008 18:39 - ()


0
0
skroz te podrzavam u tome!!!

Објављено: 11.11.2008 16:52 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

18 + 7

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности