Упис друге године

// Категорије: Инфо |

Како нам јавља студент продекан Марин Јовановић, незванично, Министарство финансија је одобрило средства за упис свих студената са 42 и више бодова. Наиме студенти са остварених 60 ЕСПБ наставиће студирање на терет буџета, док ће школарина бити плаћена студентима који су остварили између 42 и 59 ЕСПБ у статусу самофинансирајућих студената.

На правом сте месту. Не мењајте канал. Више информација по завршетку преговора са Министарствима просвете и финансија.

[b]@Puskice:[/b] Zasto vam ne radi slanje komentara i poruka na trecoj godini po predmetima?! Konkretno za predmete Strateski menadzment i Operaciona npr?! Jer odkako ste izmenili izgled sajta uopste se ne mogu razmenjivati informacije, molim objasnjenje!?

Објављено: 12.11.2008 17:57 - ()


0
0
Kolege malo kulture molicemo!

Објављено: 12.11.2008 03:36 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

15 + 5

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности