ФОН креће у агресивну кампању!Ако отворите ФОН-ову web страну, приметићете следеће наслове вести (почев од најстарије):
- "Највећи успех студената ФОН-а на турниру 5 лопти одржаном од 28.-30.04.2008. у Паризу"
- " Тим ФОН -а освојио 2. место на такмичењу Ftn Case Challenge."
- "Честитамо златнима!"
- "Viper Team освојио 2. место на Microsoft Imagine Cup такмичењу"
- "Велики успех студената ФОН-а на менаџеријади 2008"
- "ФОН је генерални победник менаџеријаде"
- "Обавештење."
Да ли то управа ФОН-а покушава да примами нове студенте шљаштећим вестима, или је пука случајност да су са прве стране нестале све вести информативног карактера, просудите сами. Тек аутор овог текста се враћа на терен за фудбал, да спрема испите. Ипак је рок почео!

Постави коментар