Kompezacija..nastavak agonije...

// Kategorije: Info |

Prema najavi Studenta prodekana iz javnog saopštenja koje smo dobili posle prošle sednice nastavno-naučnog veća FON-a, sutra bi trebalo da se glasa o kompezaciji. Međutim kako saznajemo iz izvora bliskih PeNtAFONu na dnevnom redu sutrašnje sednice nastavno-naučnog veća za sada nema ove tačke.

Kako saznajemo uprava FON-a i dalje ima negativan stav po pitanju kompezacije i tako dovodi u pitanje sudbinu najmanje 580 studenata FON-a. U zamenu za kompezaciju priča se o Oktobru 3 (za studente kojima je potreban kompezacioni uslov),  međutim sve je i dalje neizvesno.

Da li će se sutra na dnevnom redu sednice nastavno-naučnog veća ipak naći kompezacija, i na koji način će studenti i studentski predstavnici reagovati ako im se ne ispune zahtevi ostaje da vidimo.

je kompenzacija?

Objavljeno: 17.10.2007 16:44 - ()


0
0
svakom moze da se desi na narednoj godini da mu bude potrebna kompenzacija, iz ko zna kojih razloga. tako da nisu fer oni koji miniraju sve to, jer ce mozda i njima zatrebati. ja sam licno dala uslov, ali podrzavam kolege u celoj prici oko kompenzacije.

Objavljeno: 17.10.2007 16:33 - ()


0
0
Vidim da ovde ima ljudi kojima ne treba kompenzacija, ali ipak daju podrsku svojim kolegama, svaka cast! Ostali koji pokusavaju da je miniraju, samo mogu da kazem da se pokriju usima, jel je njihova ljudskost jedna velika nula, sramota! Takvima kao sto ste vi zelim da stalno u zivotu dolazite u takve situacije...

Objavljeno: 17.10.2007 16:24 - ()


0
0
Mnogi koji se sad ovde prave pametni bi cvielili i molili da je njihova guzica u pitanju...Ali posto ih se ne tice ajde da malo miniraju i drze predavanje "kako treba uciti, i koliko vremena je bilo" ...klasicna Srpska posla! Ne brinite vi sto "na vreme ispunjavate svoje studentske obaveze" necete nikako biti ugrozeni ako se vasim kolegama odobri kompenzacija...Danas sutra svako ce do svog posla doci znanjem i kvalitetom, vise se ni jedan posao ne dobija samo na osnovu diplome! Ostalima drzim fige! ;)

Objavljeno: 17.10.2007 16:15 - ()


0
0
molim pamtnjakovice da se ne oglasavaju sujetnim i ogranicenim cisto streberskim razmisljanjem!mata se jasno je mora poloziti,ali za taj ispit treba vremena/a neko mozda ima svakodnevne probleme,pismeni se moze spremiti ali molim da realno pogledamo na usmeni!niko ovde glup niti lenj ne bi ni studirao!zato budite ljudi i razmislite o kolegijalnosti!

Objavljeno: 17.10.2007 15:50 - ()


0
0
Ako nam daju oktobar 3 umesto kompenzacije, neka on bude odrzan prvi ili drugi vikend u novembru. Malo je vremena za dospremanje tih problematicnih ispita do sledece subote i nedelje.

Objavljeno: 17.10.2007 15:47 - ()


0
0
ljudi jeste da je u pitanju jedan ispit, ali neko jednostavno iz ko zna kojih razloga nije mogao da da taj ispit... ali zasto da neko gubi celu 1 godinu zbog jednog ispita.... i stvarno molim skotove koji nemaju pametnija posla nego ovde da smaraju...kako ne treba odobriti komp.... a smem da se kladim da su oni prvi koji placu i mole (i ko zzna sta jos rade) kada je njihovo dupe u pitanju... sto se tice danasnje odluke, hajde da sacekamo pa cemo da vidimo! [b]Bice kompenzacije[/b]

Objavljeno: 17.10.2007 14:36 - ()


0
0
meni je prosle godine trebala mata II za kompenzaciju, i izasla sam u oktobru II i polozila - zasto - zato sto je bilo jako jednostavno. zadaci su bili najosnovniji moguci! kolege, nije da vas ne podrzavam, ali nije samo jedan ispit u pitanju. daju vam sansu da ga polozite tokom cele godine, i onda ponovo u olaksanom oktobru II i ko zna koliko olaksanijem oktobru III, pa ako to ne uspete, mozda stvarno niste za visi stepen. izborite se ako mozete za kompenzaciju, ako ne, uzmite i ucite. sve jedno ne mozete dobiti diplomu bez tog ispita, ili mozda vi planirate drugacije :zbun:

Objavljeno: 17.10.2007 14:29 - ()


0
0
FON uopste nije ozbiljan fakultet. U svetu ozbiljni i kvalitetni forsiraju najbolje studente i podrzavaju ih. Mi se bavimo kompenzacijama i studentima koji nisu ni videli fakultet.

Objavljeno: 17.10.2007 14:13 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

8 + 7

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti