Kompezacija..nastavak agonije...

// Kategorije: Info |

Prema najavi Studenta prodekana iz javnog saopštenja koje smo dobili posle prošle sednice nastavno-naučnog veća FON-a, sutra bi trebalo da se glasa o kompezaciji. Međutim kako saznajemo iz izvora bliskih PeNtAFONu na dnevnom redu sutrašnje sednice nastavno-naučnog veća za sada nema ove tačke.

Kako saznajemo uprava FON-a i dalje ima negativan stav po pitanju kompezacije i tako dovodi u pitanje sudbinu najmanje 580 studenata FON-a. U zamenu za kompezaciju priča se o Oktobru 3 (za studente kojima je potreban kompezacioni uslov),  međutim sve je i dalje neizvesno.

Da li će se sutra na dnevnom redu sednice nastavno-naučnog veća ipak naći kompezacija, i na koji način će studenti i studentski predstavnici reagovati ako im se ne ispune zahtevi ostaje da vidimo.

ja nemam reci za sve ovo sto se radi... prethodnih godina uopste nije bilo ovako... ovo je, pre svega, sramota za fakultet! ako nisu hteli da daju kompenzaciju, trebalo je to da kazu najkasnije u junu! sada je vec kasno za takve prece... a koliko je fon ozbiljan fakultet, pokazace se danas... ukoliko ponovo bude nekog odugovlacenja, ja sam za inicijativu! cekanju vise nema mesta!

Objavljeno: 17.10.2007 13:34 - ()


0
0
jedini razlog zasto je na rudarskom bezuslovan upis na 4 i 5 godinu, jeste sto poslednjih 10 godina oni ne mogu na upisu posle prijemnog da skupe ni dovoljan broj za studente iz budzeta, a kamoli koji se sami finansiraju. gde ce jos i da ih obaraju...

Objavljeno: 17.10.2007 12:31 - ()


0
0
Trebalo bi da ti odobre jos deset rokova pa dok nedas uslov. I FON nije ni rudarski, ni tehnoloski, a cini mi se ni poljoprivredni fakultet za neobavestene. Ne mogu bre vise da vas slusam o kompenzaciji.

Objavljeno: 17.10.2007 12:27 - ()


0
0
moze i novembar 2 za svaki slucaj, da ne cuje zlo... puj puj

Objavljeno: 17.10.2007 07:17 - ()


0
0
ja znam za bezuslovan upis 4te i 5te na rudarskom! a sto se tice oktobra 3, slatko sam se nasmejala na tu ideju jer nas tako znacajan i vrednovan fakultet polako pocinje da lici na megatrend! da necemo mozda da dobijemo i novembar 1? :aaa: ja sam ipak mislila da studiram ozbiljan faks!!!!!

Objavljeno: 17.10.2007 04:56 - ()


0
0
Sad mi pade na pamet da je i na tehnoloskom u Boru (koji pripada BU) odavno 4ta godina bezuslovna... Al to u sustini nije ni bitno, vec ona dezinformacija da ne moze fax da odluci o kompenzaciji, vec BU....

Objavljeno: 17.10.2007 04:18 - ()


0
0
@id Na poljoprivrednom su odobrili, cuo sam i za gradjevinski, a za ostale faxove mi informacije nisu toliko pouzdane pa necu da pricam. A bezuslovni upis su odobrili na farmaciji (u 4tu i 5tu godinu), samo od sledece godine. A s obzirom da ima jos vise desetina (necu da lupam brojku) (drzavnih) faksova za koje ama bas ne znam nista, verujem da postoje jos takvih koji su odobrili olaksice...

Objavljeno: 17.10.2007 04:15 - ()


0
0
Cenjeni kolege i kolegenice, ovo je zaista velika sramota, sramota za te tzv. profesore koji su zavrsili svoje visoke skole u doba dzabaleske, pardon KOMUNIZMA, pa im sad doslo da se izivljavaju nad ovom bedom i jadom od naroda kome je i ovako dovoljno tesko. Ne znam sta da vam kazem , nekada su studentske organizacije bile NAJJACE! Dokazimo da i dalje imamo svoja pravaaaa : :ljutko: [/list][/list][/b]

Objavljeno: 17.10.2007 03:56 - ()


0
0
Necu oktobar 3 ili 4. Hocu kompenzaciju kao sto je i bilo svake godine..... Kako da dam Matematiku II za par dana?! Samo slozno!!!

Objavljeno: 17.10.2007 03:41 - ()


0
0
ljudi, nemojte da pominjete batine i ostale gluposti, mozemo samo kontraefekat da napravimo. Treba da budemo pametni do kraja, da ne pravimo budalastine, nego da ih mozgom nateramo da odobre kompenzaciju... Nismo u istoj poziciji, ne mozemo njima takvim stvarima da pretimo, pustite to... Samo stalozeno i pametno do konacne pobede!

Objavljeno: 17.10.2007 03:26 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

5 + 16

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti