Kompezacija..nastavak agonije...

// Kategorije: Info |

Prema najavi Studenta prodekana iz javnog saopštenja koje smo dobili posle prošle sednice nastavno-naučnog veća FON-a, sutra bi trebalo da se glasa o kompezaciji. Međutim kako saznajemo iz izvora bliskih PeNtAFONu na dnevnom redu sutrašnje sednice nastavno-naučnog veća za sada nema ove tačke.

Kako saznajemo uprava FON-a i dalje ima negativan stav po pitanju kompezacije i tako dovodi u pitanje sudbinu najmanje 580 studenata FON-a. U zamenu za kompezaciju priča se o Oktobru 3 (za studente kojima je potreban kompezacioni uslov),  međutim sve je i dalje neizvesno.

Da li će se sutra na dnevnom redu sednice nastavno-naučnog veća ipak naći kompezacija, i na koji način će studenti i studentski predstavnici reagovati ako im se ne ispune zahtevi ostaje da vidimo.

@mmmmm: Na kojim fakultetima postoji kompenzacija i na kojima se upisivalo bezuslovno ?? Mislim na fakultete BU-a :)

Objavljeno: 17.10.2007 03:04 - ()


0
0
A kako o tome odlucuje BU kad su vec na nekim drugim faksovima odobrili kompenzaciju!? Ne nekim ce se upisivati i bezuslovno, na nekim se pisu peticije i postoje velike sanse da im odobre bezuslovno...samo kod nas nece nista!!! U svakom slucaju ja dolazim sutra (iako ne verujem da ce nas biti vise od 50tak), pa sta bude bice...

Objavljeno: 17.10.2007 02:55 - ()


0
0
istina je da ima mnogo ljudi koji su u medjuvremenu dali ispit koji su zeleli da kompenzuju, i ja sam jedan od njih, ali to nista ne menja stvari u potpunosti sam spreman da podrzim bilo kakvu intervenciju vezanu za kompenzaciju, i to ocekujem od ostalih kolega...jedino sto mislim da je pametnije je da se prvo vidi odluka, pa da se kasnije organizujemo... ZA KOLEGIJALNOST

Objavljeno: 17.10.2007 02:51 - ()


0
0
Vidim ja da ce biti batina....samo josh ko ce da ih dobije videcemo.... :cupavi: :ljutko:

Objavljeno: 17.10.2007 02:23 - ()


0
0
[b]Sta mi vredi oktobar3 kad ne mogu matu da nabubam ni za mesec dana, a kamoli za par![/b]

Objavljeno: 17.10.2007 01:57 - ()


0
0
Banda Lopvska :yo:

Objavljeno: 17.10.2007 01:56 - ()


0
0
[b]Sutra treba svi da se nacrtamo u 10:30 ispred fax-a, i da se besimo ako je ne odobre. :udri: [/b]

Objavljeno: 17.10.2007 01:56 - ()


0
0
ma dao bih para koliko traze, bolje to nego da izgubim godinu dana zivota. neka lupe cenu, pa ko voli nek izvoli

Objavljeno: 17.10.2007 01:52 - ()


0
0
ne verujem da su takvi,do sada je svake godine bilo kompezacije pa ZASTO NE BI BILO I OVE :zbun: ????????a vi koji ste tako pakosni pa zelite svojim kolegama lose, samo mogu da vam kazem SVAKA VAM CAST, pravi ste jadnici, vas niko ne dira niti vam iko od nas zeli lose!!!

Objavljeno: 17.10.2007 01:49 - ()


0
0
Ljudi samo strpljivo. [b]Kome je neophodna kompenzacija nek se pojavi sutra ispred faxa u pola jedanaest[/b] (naravno, i podrška ostalih je dobrodošla), pa da se vidi šta dalje. Nadajmo se najboljem i budimo uzdržani dok ne kažu svoje. I stvarno, oni kojima kompenzacija ništa ne predstavlja i/ili imaju negativan stav prema njoj, nek se (takođe) uzdrže od opaski jer time samo potkopavaju druge (a hteo bih da verujem da su oni koji to rade namerno u minornoj manjini). To da li ima 500 ili petoro ljudi kojima je ona neophodna nije ništa u poređenju sa činjenicom da su ti ljudi ipak radili tj. položili dosta ispita tokom godine (u mom slučaju to je 12 ispita - 2 iz druge, 9 iz treće i RiO koji se računa u četvrtu - ali nisam uspeo da dam Matematiku II :udri: ). Prethodne godine sam znao za 15ak ljudi kojima je trebala kompenzacija pre oktobra, a nakon oktobra devetorici nije - pa je opet veliki broj studenata upisalo (barem četvrtu, za ostale ne znam) kompenzaciono. S obzirom da anketa nije ponovljena, najbolje rešenje tj. nabolja nada za sve kojima je potreban ovaj ustupak je da se pojave sutra, kako bi se na licu mesta moglo odlučiti šta preduzeti. Dakle mislite pozitivno. I za sebe i za druge kolege.

Objavljeno: 17.10.2007 00:43 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

16 + 11

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti