Kompezacija..nastavak agonije...

// Kategorije: Info |

Prema najavi Studenta prodekana iz javnog saopštenja koje smo dobili posle prošle sednice nastavno-naučnog veća FON-a, sutra bi trebalo da se glasa o kompezaciji. Međutim kako saznajemo iz izvora bliskih PeNtAFONu na dnevnom redu sutrašnje sednice nastavno-naučnog veća za sada nema ove tačke.

Kako saznajemo uprava FON-a i dalje ima negativan stav po pitanju kompezacije i tako dovodi u pitanje sudbinu najmanje 580 studenata FON-a. U zamenu za kompezaciju priča se o Oktobru 3 (za studente kojima je potreban kompezacioni uslov),  međutim sve je i dalje neizvesno.

Da li će se sutra na dnevnom redu sednice nastavno-naučnog veća ipak naći kompezacija, i na koji način će studenti i studentski predstavnici reagovati ako im se ne ispune zahtevi ostaje da vidimo.

Vidimo se sutra ispred fakulteta.. ;)

Objavljeno: 17.10.2007 00:37 - ()


0
0
ja mislim da nas ovde neko gadno zajebava, ovo je stvarno sramota sta se radi...

Objavljeno: 17.10.2007 00:00 - ()


0
0
ja sam sutra isperd faksa a samo da vam kazem da je na "upravljanju projektima" danas prof rekao da o kompenzaciji ne odlucuje faks vec BU i da je ta sednica zakazana za kraj oktobra :( Ljudi ovo odugovlacenje me ubija. opste mi nisu jasni. ako je receno da se sutra odlucuje onda ne mogu tek tako da nas ispale. nisu fer. :(

Objavljeno: 16.10.2007 23:46 - ()


0
0
Problem je u tome, ako vec nece biti kompenzacije, zasto to nisu rekli na pocetku godine. Ali treba sacekati, i videti sutra.

Objavljeno: 16.10.2007 23:36 - ()


0
0
Meni kompenzacija nista ne znaci, ali znam sta moze nekom znaciti...Potpuno je ne bitno da li je upitanju 580 ili 100 studenata... Zasto neki ljudi ovde imaju nagon da potkopavaju sve zivo sto nije njima od interesa? Video bih vas sve shto sad pametujete kako bi cvileli i molili da je vasha guzica u pitanju.... Ako vec nemate interesa za tu kompenzaciju, nemojte ovakvim opaskama potkopavati druge ljude, idite radite neshto pametnije u svojim zivotima Podrshka od mene (ako to ishta znachi) svim studentima kojima je to potrebno da se izbore za kompenzaciju ili makar Oktobar 3!

Objavljeno: 16.10.2007 23:33 - ()


0
0
Sutra ce biti svega i svacega ... :aaa:

Objavljeno: 16.10.2007 23:17 - ()


0
0
broj se dosta smanjio a verujem da ce biti jos manji posle okt 2.Ko je seo da uci umesto da postuje ovde komentare taj dao ili ce dati to sto je hteo da kompenzuje

Objavljeno: 16.10.2007 23:07 - ()


0
0
[quote]dovodi u pitanje sudbinu najmanje 580 studenata FON-a[/quote] Mislim stvarno ga preteraste...ja znam 5 ljudi koji su trazili tu kompenzaciju i dali svoj "potpis" da budu medju tih 580 i sada nikome od njih nije potrebna kompenzacija... Mislim da je sada taj broj bar jedno 4 puta manji :durisha:

Objavljeno: 16.10.2007 22:17 - ()


0
0
Kreteni, sta vishe reci :ljutko: Sano im guzica zinula za pare, bando korumpirana, dzaba smo mi skinuli slobu, dosla su jos veca g*vna na vlast. :udri: :udri:

Objavljeno: 16.10.2007 22:14 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

7 + 17

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti