Prema najavi Studenta prodekana iz javnog saopštenja koje smo dobili posle prošle sednice nastavno-naučnog veća FON-a, sutra bi trebalo da se glasa o kompezaciji. Međutim kako saznajemo iz izvora bliskih PeNtAFONu na dnevnom redu sutrašnje sednice nastavno-naučnog veća za sada nema ove tačke.
Kako saznajemo uprava FON-a i dalje ima negativan stav po pitanju kompezacije i tako dovodi u pitanje sudbinu najmanje 580 studenata FON-a. U zamenu za kompezaciju priča se o Oktobru 3 (za studente kojima je potreban kompezacioni uslov), međutim sve je i dalje neizvesno.
Da li će se sutra na dnevnom redu sednice nastavno-naučnog veća ipak naći kompezacija, i na koji način će studenti i studentski predstavnici reagovati ako im se ne ispune zahtevi ostaje da vidimo.

Postavi komentar