Kompezacija..nastavak agonije...

// Категорије: Инфо |

Према најави Студента продекана из јавног саопштења које смо добили после прошле седнице наставно-научног већа ФОН-а, сутра би требало да се гласа о компезацији. Међутим како сазнајемо из извора блиских ПеНтАФОНу на дневном реду сутрашње седнице наставно-научног већа за сада нема ове тачке.

Како сазнајемо управа ФОН-а и даље има негативан став по питању компезације и тако доводи у питање судбину најмање 580 студената ФОН-а. У замену за компезацију прича се о Октобру 3 (за студенте којима је потребан компезациони услов),  међутим све је и даље неизвесно.

Да ли ће се сутра на дневном реду седнице наставно-научног већа ипак наћи компезација, и на који начин ће студенти и студентски представници реаговати ако им се не испуне захтеви остаје да видимо.

je kompenzacija?

Објављено: 17.10.2007 16:44 - ()


0
0
svakom moze da se desi na narednoj godini da mu bude potrebna kompenzacija, iz ko zna kojih razloga. tako da nisu fer oni koji miniraju sve to, jer ce mozda i njima zatrebati. ja sam licno dala uslov, ali podrzavam kolege u celoj prici oko kompenzacije.

Објављено: 17.10.2007 16:33 - ()


0
0
Vidim da ovde ima ljudi kojima ne treba kompenzacija, ali ipak daju podrsku svojim kolegama, svaka cast! Ostali koji pokusavaju da je miniraju, samo mogu da kazem da se pokriju usima, jel je njihova ljudskost jedna velika nula, sramota! Takvima kao sto ste vi zelim da stalno u zivotu dolazite u takve situacije...

Објављено: 17.10.2007 16:24 - ()


0
0
Mnogi koji se sad ovde prave pametni bi cvielili i molili da je njihova guzica u pitanju...Ali posto ih se ne tice ajde da malo miniraju i drze predavanje "kako treba uciti, i koliko vremena je bilo" ...klasicna Srpska posla! Ne brinite vi sto "na vreme ispunjavate svoje studentske obaveze" necete nikako biti ugrozeni ako se vasim kolegama odobri kompenzacija...Danas sutra svako ce do svog posla doci znanjem i kvalitetom, vise se ni jedan posao ne dobija samo na osnovu diplome! Ostalima drzim fige! ;)

Објављено: 17.10.2007 16:15 - ()


0
0
molim pamtnjakovice da se ne oglasavaju sujetnim i ogranicenim cisto streberskim razmisljanjem!mata se jasno je mora poloziti,ali za taj ispit treba vremena/a neko mozda ima svakodnevne probleme,pismeni se moze spremiti ali molim da realno pogledamo na usmeni!niko ovde glup niti lenj ne bi ni studirao!zato budite ljudi i razmislite o kolegijalnosti!

Објављено: 17.10.2007 15:50 - ()


0
0
Ako nam daju oktobar 3 umesto kompenzacije, neka on bude odrzan prvi ili drugi vikend u novembru. Malo je vremena za dospremanje tih problematicnih ispita do sledece subote i nedelje.

Објављено: 17.10.2007 15:47 - ()


0
0
ljudi jeste da je u pitanju jedan ispit, ali neko jednostavno iz ko zna kojih razloga nije mogao da da taj ispit... ali zasto da neko gubi celu 1 godinu zbog jednog ispita.... i stvarno molim skotove koji nemaju pametnija posla nego ovde da smaraju...kako ne treba odobriti komp.... a smem da se kladim da su oni prvi koji placu i mole (i ko zzna sta jos rade) kada je njihovo dupe u pitanju... sto se tice danasnje odluke, hajde da sacekamo pa cemo da vidimo! [b]Bice kompenzacije[/b]

Објављено: 17.10.2007 14:36 - ()


0
0
meni je prosle godine trebala mata II za kompenzaciju, i izasla sam u oktobru II i polozila - zasto - zato sto je bilo jako jednostavno. zadaci su bili najosnovniji moguci! kolege, nije da vas ne podrzavam, ali nije samo jedan ispit u pitanju. daju vam sansu da ga polozite tokom cele godine, i onda ponovo u olaksanom oktobru II i ko zna koliko olaksanijem oktobru III, pa ako to ne uspete, mozda stvarno niste za visi stepen. izborite se ako mozete za kompenzaciju, ako ne, uzmite i ucite. sve jedno ne mozete dobiti diplomu bez tog ispita, ili mozda vi planirate drugacije :zbun:

Објављено: 17.10.2007 14:29 - ()


0
0
FON uopste nije ozbiljan fakultet. U svetu ozbiljni i kvalitetni forsiraju najbolje studente i podrzavaju ih. Mi se bavimo kompenzacijama i studentima koji nisu ni videli fakultet.

Објављено: 17.10.2007 14:13 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

13 + 2

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности