Raspored

// Категорије: Инфо |
Можда су студенти који студирају по старом наставном плану и програму навикли да буду изостављени из распореда наставе (иако је факултет обавезан да и за њих организује наставу и благовремено их обавести о почетку исте, а не средином семестра - прим.аут.) али у распореду за летњи семестар су тотално изостављене две групе из прве године.
"Коначни" распроред наставе за прву годину је, неким чудом, редуковао број студената у првој години за читаве две групе.  Да ли је у питању грешка продекана за наставу или су дотични студенти пропустили прилику да овере семестар, па су рачунати као да су одустали од даљег школовања, или ФОН ипак има места у салама, па повећава број студената по групама, сазнаћемо у новом "коначном распореду" наставе за летњи семестар!
hmm...meni odgovara da predjem iz a11 u a1... imam slobodan ponedeljak... extra =)

Објављено: 19.02.2008 22:21 - ()


0
0
Ja svoju grupu a8 necu da menjam za onu strebersku a7. :yo:

Објављено: 18.02.2008 21:29 - ()


0
0
ja hocu nazad kolege iz a11

Објављено: 18.02.2008 19:35 - ()


0
0
Ne moze nam niko nista,jaci smo od sudbine. Mogu samo da nas mrze oni sto nas ne vole! :fokus:

Објављено: 18.02.2008 15:49 - ()


0
0
Da, ali ta reorganizacija će po našim kičmama. Na prvoj godini, ovo uzimam za primer ima 800 studenata, dakle u jednu grupu će stati 80-toro, a na drugoj godini na ISIT-u ima nekih 300 studenata, ako ne i više, dakle u jednu grupu će ići bar 100 ljudi. Ionako je u prošlom semestru na ISIT-u bilo problema da se nadje mesto u učionicama, jer su bile pretrpane. Kako će tek sad da bude??? :udri:

Објављено: 18.02.2008 14:53 - ()


0
0
Svi samo trazite neki razlog da se zalite.Napravili ste od ovoga skandal,a tako je ocigledno da je u pitanju bila reorganizacija...

Објављено: 18.02.2008 12:41 - ()


0
0
[b][color=red]sad verovatno shvatate zbog cega nije bilo nekih grupa, reorganizacija drage kolege i koleginice!!![/color][/b]

Објављено: 18.02.2008 12:20 - ()


0
0
Potrudicemo se da izdejstvujemo da Vam raspored objave na vreme.

Објављено: 18.02.2008 11:34 - ()


0
0
pa i to sto kazes ... stvarno smo navikli da nam raspored izadje sredinom semestra ... beeeeeeeeeee a kome da se zalim? svaki put jurimo prodekana za nastavu, studenta prodekana, dekana ... i na kraju uvek isto

Објављено: 18.02.2008 03:33 - ()


0
0
VRATITE NAS NAZAD! B4 & B10 a i ostale grue su premestene :udri: :bljak:

Објављено: 17.02.2008 17:34 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

9 + 8

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности