Како нас обавештава студент продекан, Студентски парламент Факултета организационих наука расписао је конкурс за два радника у студентском клубу ФОНфе. Заинтересовани студенти треба најкасније до петка 19.09.2008. да се пријаве на адресу [email protected].Konkurs za dva radnika u FONfe-u
Како нас обавештава студент продекан, Студентски парламент Факултета организационих наука расписао је конкурс за два радника у студентском клубу ФОНфе. Заинтересовани студенти треба најкасније до петка 19.09.2008. да се пријаве на адресу [email protected].ma taj mufljuz je olos najveci znam ga ja..
istripovani seljak ,kad ode kuci ne izlazi iz stale a ovde glumi
Објављено: 26.09.2008 19:10 - ()
Uopste ne znam sto se svi toliko lozite, kada se Mufljuz samo sali???
Објављено: 19.09.2008 00:55 - ()
Prijatelju daleko si ti od akademskog gradjanina.
Biti nabedjeni snob i akademski gradjanin nije isto.
Објављено: 18.09.2008 21:29 - ()
mufljuz nije mozda mislio na rad uopste, vec misli na rad u kaficu koji posecuju sve kolege i drugari pa to moze biti nekom malo neprijatno, iskreno, meni jeste, i nikad tamo ne bih radio. (Lose bi se osecao kad bi mi neka kolegenica ostavila napojnicu :D )
Al postujem i one koji hoce to da rade i treba, lepo je to, al nije za svakoga.
Објављено: 18.09.2008 18:10 - ()
Neki poznati likovi sa naseg faxa su radili u tom kaficu, tipa bivsi student prodekan Nemanja. To vam je odlicna prilika da dodjete do svih zanimljivosti koje se desavaju na fakultetu :DDDD
Ostajem pri svojoj tvrdnji da ne apliciram dok ne vidim brucoskinje :)
Објављено: 18.09.2008 17:56 - ()
Ljudi kako bi to izgledalo, tipa koliko traje smena, kad je koliko para i sve to...jer novca mi stvarno treba :(
Објављено: 18.09.2008 02:19 - ()
Nazalost neko mora.
Akademski gradjanine zajista ili zaista,oce ili hoce,kavica ili kafica.
Објављено: 18.09.2008 01:04 - ()
Ocigledno nikada u zivotu nisi video pare osim onih koje si dobio od roditelja tako da cuti. Okreni se malo oko sebe i pitaj koliko studenata radi, i pitaj ih da li je to "vredjanje dostojanstva akademskih gradjana"!!!!
Stvarno ne mogu da verujem.
Објављено: 18.09.2008 00:47 - ()

Постави коментар