Odobrena uslovna kompezacija...

// Категорије: Инфо |

Како незванично сазнајемо на данашњој седници наставно-научног већа ФОН-а одобрена је УСЛОВНА КОМПЕНЗАЦИЈА. Коначна одлука зависиће од одлуке Сената Универзитета чија се седница такође одржава данас.

Термин условна компезација значи да ће само уз дозволу Сената Универзитета компезације и бити. Како незванично сазнајемо компезациони услов је одобрен на још неким факултетима Универзитета у Београду па се надамо да ће Универзитет имати слуха за захтеве студената.

Чланови Сената Универзитета у Београду испред ФОН-а су Декан Проф. др Невенка Жаркић-Јоксимовић и Продекан за финансије и организацију Проф. др Милан Мартић.

Не мењајте канал на правом сте месту!

daaaaaaaaaaaaaaaaaaa! odobrana je!

Објављено: 17.10.2007 18:56 - ()


0
0
ZNACI ODOBRENA JE KOMPEZACIJA ???

Објављено: 17.10.2007 18:45 - ()


0
0
pa pise ti na puskicama, danas ce se znati...

Објављено: 17.10.2007 18:19 - ()


0
0
UBICE ME OVO CEKANJE!

Објављено: 17.10.2007 18:15 - ()


0
0
UBICE ME OVO CEKANJE!!![/b]

Објављено: 17.10.2007 18:14 - ()


0
0
[b] :udri: :udri: :udri: joj, pa kad je ta sednica? kada ce se znati zvanicna odkuka? [/b]

Објављено: 17.10.2007 18:11 - ()


0
0
samo neka je odobre vise, uopste me ne interesuje ko ce to da uradi... Pomozi Boze!

Објављено: 17.10.2007 18:10 - ()


0
0
Dobro je! Ovo je prvi korak!

Објављено: 17.10.2007 18:01 - ()


0
0
Pa stvarno ,proslih godina kada su odobravali kompenzaciju nije se uopste pominjao savet univerziteta!!!!!

Објављено: 17.10.2007 17:59 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

5 + 11

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности