FDN

// Категорије: Инфо |
Како Пушкице сазнају ФОН је добио оштру конкуренцију :-)
Недавно се, на за сада нама непознатој локацији, отворио нови факултет који, по квалитету наставе, односа према студентима, студентским службама ... (списак је подужи) парира ФОН-у. У којој мери Факултет ДЕЗОрганизационих Наука то ради? Просудите сами!
(обавезно укључите звучнике)
autor ovog sajta je sramota za nas fax... i ja sam imala nekoliko neprijtanosti ,pa i rasprava sa prodekanom i stud.sluzbom, ali to ne menja moje misljenje o kvalitetu nastave i faxu u celini... :ljutko:

Објављено: 25.11.2007 02:37 - ()


0
0
hehe,svaka cast

Објављено: 24.11.2007 01:25 - ()


0
0
ahahahahahahahahahahahah!!!!! ne secam se kada sam se poslednji puit ovoliko smejala!!! genijalno!!! svaka cast onome ko je ovo napravio!!!! hahahahahahahahahaha!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Објављено: 24.11.2007 01:09 - ()


0
0
@ Studentkinja pa valjda ce vise da nas vredjuju kad znaju da pri onakvom zvuku prokishnjavanja i organizaciji mozemo da zavrsimo 4 godine studija. :P @KoJePravio A cenovnik ljudi? Nisam mogao da ga nadjem xD

Објављено: 23.11.2007 22:07 - ()


0
0
BOze dokonih na ovom faksu ima previse. Zavrsavajte faks i ucite nesto!

Објављено: 23.11.2007 21:19 - ()


0
0
^^ koliko si ti prsla...

Објављено: 23.11.2007 21:13 - ()


0
0
[/color][size=18][color=red]VI STE STVARNO KRALJEVI!! FON JE DEFINITIVNO NAJBOLJI ZBOG FENOMENALNIH LJUDI KOJI GA STUDIRAJU! SRUPER VAM JE FORA!! :yo: :aaa:[/color][/size]

Објављено: 23.11.2007 21:03 - ()


0
0
Dobra je fora ali ne za siru javnost! stvarno ne znam gde vam je mozak, vama koji ste ovo napravili! kao ce vas ljudi gledati ako vi tako mislite o sebi!? Gde cete se zaposliti? Sigurno ce svi biti ocarani cinjenicom da zaposle coveka sa fon-a, s obzirom da je dobio diplomu po rodjenju!! nemate pojma sta je dezorganizacija, niste videli dalje od kompjutera! Trebali ste da napravite sajt o sebi, posto ste vi sramota za fon!!!

Објављено: 23.11.2007 20:41 - ()


0
0
[b]GENIJALNO [/b]i tako realno. Jeste li razmisljali o modifikaciji i na sajtu FON-a?

Објављено: 23.11.2007 14:01 - ()


0
0
:udri: :yo: ;) :fokus: :bljak: :hvala: :ljutko: :lol: :durisha: :zbun: :(( :zbun:

Објављено: 23.11.2007 12:46 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

9 + 2

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности