Novogodisnji FONov vrtic...

// Категорије: Инфо |
Факултет организационих наука је у циљу промоције Факултета међу децом предшколог узраста организовао ФОНов НоВоГоДиШњИ ВрТиЋ. Вртић може посетити и сваки ФОНов студент а налази се на адреси www.fon.bg.ac.yu.
Надамо се да ће овај СТРАТЕШКИ потез ПРОМОЦИЈЕ ФОН-а међу најмлађима показати резултате за петнаестак година :P.
 
khjkjk

Објављено: 24.12.2007 14:04 - ()


0
0
nooooooooooobs

Објављено: 24.12.2007 13:58 - ()


0
0
Ljudi, ne kontate... pushkice su ljubomorne, jer nemaju i oni deda mraza...:D evo, neko ce vam napraviti stranu sa motivima nove godine ...dedede...smirite se :D a pushkice realno...bilo bi vam pametnije da sredjujete bitne informacije na sajtu, koje intresuju studente (jer ste vi ovde zbog njih,a ne zbog sebe ili pere ili zike),a ne da vodite rachuna da li i koliko ima pahulja na fonovom sajtu. mislim da ste se malo vishe uziveli u ulogu trachara...:) totalno ste u fazonu da komshiji krava bude ziva i srava kao chivava :lol: ljudi, opustite se...nova godina ce jeeej ;) p.s. od 20 vesti, 3 su vam pametne, ostalo je daj neshto da napishemo da ne bleji prazna strana :D

Објављено: 24.12.2007 13:57 - ()


0
0
Sta bre kukate stalno na pushkice, niko od vas smaracha nije skinuo skriptu i bio zahvalan shto ovaj sajt postoji. Stvarno ste tuzni :bljak: PS. FON-ov sajt je chist primer kicherice ;)

Објављено: 24.12.2007 13:37 - ()


0
0
Ko je ludji od svih vas POJMA NEMAM :)

Објављено: 24.12.2007 12:52 - ()


0
0
:udri: NEKI STVARNO NE ZASLUŽUJU SAJT PUŠKICA!!!!! Stvar je vrlo jednostavna, ko ne ume da čita vesti na PUŠKICAMA neka ide na FON-ov sajt i neka čita vesti za debile koji se pale na najbolji - fancy fakultet ...... PUŠKICE su i nastale zbog očajnog odnosa prema studentima. FON ima akcije "kako da se potroše pare" a ne kako da se olakša studiranje..... Pitanje je koliko je šta plaćeno? Znači sve pogodnosti koje studenti imaju su kolateralna šteta pranja para na FON-u!!!! Žalosno je što ima toliko nepismenih.... :udri: ŽIVELE PUŠKICE

Објављено: 24.12.2007 12:20 - ()


0
0
Stvarno su neke vesti debilne. Ali citam ovu vest. I ja ne vidim kao jos neki da ima neceg loseg u ovoj vesti. Ja kad sam video samo sam se malo nasmejao i to je sve. Pogledajte malo kroz salu neke vesti. GET a LIFE

Објављено: 24.12.2007 04:21 - ()


0
0
Bolje bi za puskice bilo da osveze opise nekih predmeta nego sto brinu kakve su boje zidovi, da li je Milica obukla haljinu a Jovica lakovane cipele, da li je toalet papir na FON-u dvoslojan ili troslojan... A sto se tice vrtica, meni se bas svidja ideja da ceo FON organizuju kao jedan vrtic i da ubace malo igracaka na fakultet da se malo igamo dok cekamo ispit, rezultate ili nekog profesora. Za seke barbike a za bate autice i vozice na daljinski.

Објављено: 24.12.2007 03:13 - ()


0
0
Sve su ovo subjektivna vidjenja par ljudi koji vode (u propast) puskice! Ja prvi mislim sa su vesti, koje se u poslednje vreme izbacuju na ovom sajtu, debilne, ali ova je po mom misljenju na mestu! Stvarno je smesno da zvanicni sajt fakulteta onako izgledA.

Објављено: 24.12.2007 02:12 - ()


0
0
slazem se,ipak imamo nekih prednosti koje drugi nemaju cak i kad plate. Ali to je [b]tipicno srpski[/b] (sto kazu-STO JE SRBIJA MANJA, TO SU SRBI VECI!), nikad nam nista ne valja! Ne znam sta ocekujete od studija, da vam se neko izvinjava sto studirate? da vas moli? za to idite na privatni! Zadovoljavajuci su nam uslovi, uvek moze biti bolje ali smo u mnooooogo boljoj poziciji nego vecina! Podrzavam puskice, ali mislim da ipak, bez obzira sto su underground, ne treba svaku mogucu stvar da kude i kritikuju. Nekada je i pohvala lekovita.

Објављено: 24.12.2007 01:07 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

11 + 18

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности