Novogodisnji FONov vrtic...

// Категорије: Инфо |
Факултет организационих наука је у циљу промоције Факултета међу децом предшколог узраста организовао ФОНов НоВоГоДиШњИ ВрТиЋ. Вртић може посетити и сваки ФОНов студент а налази се на адреси www.fon.bg.ac.yu.
Надамо се да ће овај СТРАТЕШКИ потез ПРОМОЦИЈЕ ФОН-а међу најмлађима показати резултате за петнаестак година :P.
 
Slazem se da treba kritikopvati, ALI I HVALITI! Treba biti OBJEKTIVAN! Da li je lepo na 40 stepeni sedeti u klimatizovanom prostoru? Imati akademsku mrezu na dohvat ruke? Svaki predmet svoj sajt? I jos mnogo toga... NOVU ZGRADU? MORE ISPITNIH ROKOVA, Da nije mozda skupo? Za malo manje para sta se dobije na ekonomiji, PMF...FON JE ZAKON!

Објављено: 23.12.2007 23:59 - ()


0
0
http://www.apple.com/ deda mraz, pa sta????

Објављено: 23.12.2007 22:57 - ()


0
0
@ika Aha, ja mislim da se tebi, kao i mnogima oko nas, svidja i roze boja na televiziji. Jashta i treba da je shareno...

Објављено: 23.12.2007 22:24 - ()


0
0
Ljudi nemoj da se primate ni jedni ni drugi, ovo je slobodna drzava, ko hoce da kritikuje nek kritikuje, ko hoce da hvali nek hvali, u sustini kad se ne bi kritikovalo nikada se niko ne bi poboljsao

Објављено: 23.12.2007 20:20 - ()


0
0
nek prica ko sta hoce ali meni se bas svidja i novi sajt i deda mraz i jelkice u dvoristu.. bar se trude da nam bue prijatan ambijen, sto je retkost u poredjenju sa drugim fakultetima..

Објављено: 23.12.2007 20:10 - ()


0
0
ja mislim da imate ODLICHAN sajt: vrlo koristan, jako dobro odradjen, intuitivan... ali imate i KRETENSKE vesti, odnosno kretene koji pishu te vesti... i to je, bar ja mislim, glavni problem svih ovih studenata koji vas kude... eto, ja nisam na tapetu, "ne virim profesorima iz straznjice", nisam uchestvovao u malverzacijama i slichno... i opet mislim da ste vi sa pushkica kreteni. neobjektivni ste, nekad i bezobrazni, chesto se pravite ludi, vi ste ti koji, kao u komentaru iznad, zamenjujete teze... sve u svemu, shteta za jedan tako dobar sajt. a sad, flame... :D

Објављено: 23.12.2007 19:52 - ()


0
0
Ne serite... :udri:

Објављено: 23.12.2007 19:33 - ()


0
0
Ma puskice srozavaju sebe sa ovakvim vestima, a misle da se profesori jelte PLASE njih, hahahahahhaha, ljudi smesni ste

Објављено: 23.12.2007 19:21 - ()


0
0
Meni kad god je dosadno i hocu da se smejem idem na sajt http://www.fdn.nenormalno.com/ Nemoj da zaboravite taj sajt,i ako nema nista novo ubedljivo su najace fore!!!

Објављено: 23.12.2007 19:13 - ()


0
0
ovde ima napaljenih kretena?pa ljudi se zezaju? Sta se lozite odmah, ja sam se nasmejala do suza posle ove vesti i zato Vas volim Puskice. Pustite ove pacenike sto vire profesorima iz straznjice, oni su verovatno uslovljeni da pisu tako, a vi samo se zezajte jer verujte vecina je uz vas :cupavi:

Објављено: 23.12.2007 18:48 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

3 + 3

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности